Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


kilpailut:2010:ll1403

La 13.3. Alue Valjakkoajokilpailut VASTA klo 12!!!
Koululuokat
Luokka 1 Seura Valjakkomerkin koulurata, avoin nuorille hevosille /2004 ja myöh. synt
12.00
54 1. Johanna Valo - V.H. Al-Yazi HusR
64 2. Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR
63 3. Kaija Heinijoki/Kaisa Helpiö - Hessin Lordi TRS
38 4. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu
60 5. Minna Raf - Feenix& Love UrHu
61 6. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan
65 7. Johanna Valo - Yk Rashid E HusR

Luokka 2 Alue helppo Kouluohjelma nro 4
13.30
488 1. Ritva Mansikkamäki/Merja Rautiainen - Hessin Jeviiri TRS
487 2. Karoliina Lund/Patrik Andersin - Pläsi CR
485 3. Talvikki Järvinen - The Grapjs K-HR
353 4. Soila Lehmusvaara/Janika Lehtinen - Kotimäen Fantacy & Nikolai UrHu
486 5. Jaana Sinkkonen - Annatiina TRS
471 6. Kikka Visakoivu /Eva Sandback-Pajunoja - Vahto UrHu


Luokka 3 Alue vaativa Kouluohjelma no 7
14.50
363 1. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö - Geist Tyler UrHu
460 2. Leena Paija/Pirjo Reunanen - Illuusia UrHu
425 3. Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR
359 4. Jenny Eklund - Aslak & Gonzo KnR


Luokka 4 Seura Tarkkuus (+ 40 cm), avoin nuorille hevosille /2004 ja myöh. synt
12.30
54 1. Johanna Valo - V.H. Al-Yazi HusR (125 cm)
64 2. Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR (110 cm)
63 3. Kaija Heinijoki/Kaija Heinijoki - Hessin Lordi TRS(140 cm)
38 4. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu(125 cm)
60 5. Minna Raf - Feenix& Love UrHu(125 cm)
61 6. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan (125 cm
65 7. Johanna Valo - Yk Rashid E HusR (125 cm)

Luokka 5 Seura Tarkkuus (+ 35 cm), avoin aluekilpailuissa starttaamatomille valjakoille
n. 13.40 1. Susanna Lepola - Hessi Iida VesRa (110 cm)
n. 13.50 62 2. Kaija Hyvönen - Stella Elona TRS (125 cm)
n. 14.00 48 3. Ritva Mansikkamäki - Hessin Jeviiri TRS (125 cm)

Luokka 6 Alue Tarkkuus (+ 30 cm)
n. 14.10
487 1. Lund Karoliina - Pläsi CR(125 cm)
485 2. Talvikki Järvinen - The Grapjs K-HR(125 cm)
446 3. Jarmo Murola - Derüs SS-RIDERS-92 (125 cm)
363 4. Sinda Heidi - Geist Tyler UrHu (125 cm)
472 5. Pekka Pusa Vinha - Liinu TRS (125 cm)
486 6. Sinkkonen Jaana - Annastiina TRS(140 cm)
471 7. Visakoivu Kikka - Vahto UrHu (140 cm)


Luokka 7 Alue Tarkkuus (+20 cm)
n. 15.15
472 1. Pekka Pusa Vinha - Liinu TRS (125 cm)
353 2. Soila Lehmusvaara - Kotimäen Fantacy & Nikolai UrHu (125 cm)
460 3. Leena Paija - Illuusia UrHu(125 cm)
425 4. Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR(125 cm)
340 5. Heidi Sinda - Stella Elona UrHu (125 cm)
359 6. Jenny Eklund - Aslak & Gonzo KnR(140 cm)

Tarkkuusharjoitus (165 cm)
9.30 Heidi Sinda/Leena Vähä-Erkkilä -Musse (puuaisaiset)
9.36 Pate Andersin/Karoliina Lund - Armas ( 2 istuttavat)
9.42 Emmi Lepola/ Mira Hiltunen - Poju
9.48 Heidi Sinda/ Soila Lehmusvaara - Walde (puuaisaiset)
9.54 Ella Numminen- Myrsky
10.00 Leena Rantamäki-Lahtinen - Muusa (ohjasajo)
10.06 Ritva Mansikkamäki/Leena Vähä-Erkkilä -Nyytti
10.12 Heidi Sinda/ Jaana Sinkkonen -Julia
10.18 Patrik Andersin/ -Sicco ( 2 istuttavat)
10.24 Ella Numminen/Soila Lehmusvaara- Nitro
10.30 Heidi Sinda/Kaisa Helpiö-Myytti (rochard)


Ilman kärryjä
10.45 Kaija - Nero
10.50 Heidi Sinda/Mira Hiltunen- Soma
10.55 Leena Vähä-Erkkilä/Ritva Mansikkamäki -Vihtori
11.00 Patrik Andersin/ Jaana Sinkkonen- Kåre?
11.05 Heidi Sinda/ Mira Hiltunen- Simo?

kilpailut/2010/ll1403.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)