kilpailut:2010:tulokset0504

Ma 5.4.2010 Tulokset Tarkkuusharjoituskilpailut


klo 11 alk
Harjoitus 1 Ohjasajo, avoin hevosille ja poneille taluttajan käyttö sallittua

Harjoitus 2 Ohjasajo, avoin hevosille ja poneille
1. Heidi Sinda/Emmi Lepola - Musse 81.41s
3. Mari Alitalo - Nyytti 1.38.53s
2. Ella Numminen/Iida Lahtola - Vihtori 1.75.73s
4. Heidi Sinda/Riina Kaipiainen - Simo 1.88.22s

Harjoitus 3 + 40 cm , hevos- ja ponivaljakoille
1. Ella Numminen - Hessin Myrsky 90.56s
2. Päivi Valtonen - Aarteen Viuhti 92.47s
3. Emmi Lepola/Riina Kaipiainen - Heidi Nitro 95.23s
4. Heidi Sinda/Riina Kaipiainen - Poju 1.04.88s

5. Patrik Andersin/Emmi Lepola - Sicco Sil 1.05.78s
6. Heidi Sinda/Iida Lahtola - Juulia 1.12.17s
6. Patrik Andersin/Anna - Armastus 81.73s 3vp
7. Heidi Sinda/Mira Hiltunen - Waldemar 88.78s 3vp
8. Heidi Sinda/Mira Hiltunen - Hessin Myytti 1.01.36s 3vp
Leena Vähä-Erkkilä/Lauri Vähä-Erkkilä - S.W. Summer's Dream Prince 140cm 83.41s HYL
Leena Rantamäki-Lahtinen/Minna Raf - Hessin Muusa POIS

klo 13 alk
Luokka 1 + 40 cm
1. Susanna Lepola - Hessi-Iida UrHu 52.93 0-0vp
2. Minna Harakka - Backa Cilla UrHu 55.17s 0-0vp
3. Lauri Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR 1.53.33s 3vp
4. Kaija Heinijoki/Piia Kaunisto - Hessin Lordi TRS 1.59.83 3vp
5. Minna Räf UrHu/Leena Neuvonen Klara - Friars First Love ja Por Phoenix 2.00.00 3vp

6. Katja Karhia - Pläsi 2.00.11s 3vp
7. Kaija Hyvönen/Jasmiina Toms - Stella Elona TRS 2.01.98s 3vp
8. Laura Kallioinen - Lucky Boy URAT 50.28s 0+5vp = 5vp (paras tulos)
9. Ritva Mansikkamäki/Tuija Lilja - Hessin Jeviiri TRS 1.53.80s 6vp
10. Talvikki Järvinen/Camilla Christiansen - De Grapjas K-HR 2.05.33s 6,5vp
11. Päivi Valtonen - Lucky Boy URAT 2.10.30s 3+5vp = 8vp
12. Leena Vähä-Erkkilä/Lauri Vähä-Erkkilä - S.W. Summer's Dream Prince HusR 2.21.67s 8,5vp
13. Johanna Valo/Anni Kinnunen - V.H. Al-Yazi HusR 2.21.30s 11,5vp
14. Anzu Rantanen - Hackebacken's Bimisi UrHu 2.28.00s 11,5vp
15. Sirpa Lepistö - Geist Tyler UrHu 2.22.57s 14,5vp
16. Johanna Valo/Anni Kinnunen - Yk Rashid E HusR 2.36.00s 17vp
17. Karoliina Lund - Pläsi CR POIS

Luokka 2 + 30 cm
1. Anzu Rantanen - Hackebacken's Bimisi UrHu 48.17s 0-0vp
2. Karoliina Lund/Katja Karhia - Pläsi CR 1.58.00s 0vp
3. Pekka Pusa/Erna Tanila - Vinha-Liinu 1.59.84s 1vp
4. Lauri Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR 2.02.23s 2,5vp
5. Leena Paija/Satu Korhonen - Illuusia UrHu 1.33.28s 3vp

6. Susanna Lepola - Hessi-Iida UrHu 1.49.20s 3vp
7. Kaija Hyvönen/Jasmiina Toms - Stella Elona TRS 1.51.06s 3vp
8. Minna Harakka - Ylva UrHu 1.52.23s 3vp
9. Katja Karhia/Patrik Andersin - Pläsi 1.59.36s 4vp
10. Kirsi Visakoivu - Vahto UrHu 1.55.24s 6vp
11. Talvikki Järvinen/Camilla Christiansen - De Grapjas K-HR 1.59.64s 7vp
12. Kaija Heinijoki/Piia Kaunisto - Hessin Lordi TRS 1.56.89s 9vp
13. Johanna Valo/Anni Kinnunen - Yk Rashid E HusR 2.16.71s 15,5vp
14. Sirpa Lepistö - Geist Tyler UrHu 2.23.44 16vp

15. Ritva Mansikkamäki/Tuija Lilja - Hessin Jeviiri TRS 1.59.00s 6,5vp
16. Jarmo Murola - Deruus SS-92 2.04.30s 12,5vp
17. Johanna Valo/Anni Kinnunen - V.H. Al-Yazi HusR 2.06.90s 13,5vp


Luokka 3 + 20 cm
1. Leena Paija - Illuusia UrHu 2.05.74s 9vp
2. Pekka Pusa/Erna Tanila - Vinha-Liinu TRS 2.15.75s 11vp
3. Jarmo Murola - Deruus SS-92 2.23.03s 18vp
4. Kirsi Visakoivu - Vahto UrHu 2.15.31s 24vp

kilpailut/2010/tulokset0504.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)