kilpailut:2011:ll0807

KANSALLINEN VALJAKKOAJOKILPAILU 8.-10.7.2011


Alustava koululähtölista ALOITETAAN JO KLO 9.30
PERJANTAI 8.7.2011

Luokka 1 Alueluokka, Prix de JA Tauriainen Oy Helppo, avoin nuorille hevosille/poneille (2005-2007 syntyneet) (10+10+2), (esinepalkinnot), kouluohjelma nro 4
9.30
1. 348 Sinda Heidi/Tanskanen Annika - Gnist Varde
2. 302 Vähä-Erkkilä Leena /Vähä-Erkkilä Lauri - S.W. Summer's Dream Prince HusR
3. 357 Koivisto Anna Hessin Myrsky UrHu
4. 438 Leskinen Tuula Hennylän Nestori
5. 446 Järvinen Talvikki - Sarancha
6. 416 Mansikkamäki Ritva - Huima Hemmo TRS
7. 425 Ruoho Aino/ Uusi-Kämppä Amanda - Hessin Myytti UrHu
8. 407 Sinda Heid/Vuori Tiina -Hessin Muusa UrHu

11.00
Luokka 2 Alueluokka, Prix de Helppo, avoin poneille, poniohjelma nro 2(10+10+2), (esinepalkinnot) 1 305 Ranta Margit Rivona UrHu
2 337 Kallioinen Laura Symphatil Jessamine 1123 SH URaT
3 309 Korhonen Satu Pretty Bettiina
4 346 Heidi Hyvärinen - Ai. Ka. Hugo HusR
5 352 Tuomela Pia Lempilän Riverdance
6 356 Turunen Tainamari Owe Desquadron
12.10
7 303 Ranta Hanna Uljas UrHu
8 325 Kallioinen Laura Kitos URat
9 301 Vähä-Erkkilä Lauri Hessin Lilli HusR
10 336 Koskenranta-Aalto Ulla Kaskenpään Andromeda 953 SH & Sympatil Iceman HusR
11 306 Ranta Margit Hessi-Iida & Nikolai UrHu
12 311 Räf Minna Friars First Love &Phor Feenix UrHu

13.45
Luokka 3 Alueluokka, Prix de Pro Hay Helppo, avoin hevosille, Kouluohj nro 6 (10+10+2), (esinepalkinnot)
1 430 Tauriainen Jarmo Dark Ulkje HusR
2 455 Holmasto Tove-Maria Lavaletto
3 436 Hagren Merita Clown UrHu
4 440 Suominen Taru Usvan Ronja
5 415 Pusa Pekka Vinha-Liinu TRS
6 404 Huttunen Sirpa Veluto MänRa
7 454 Raatikainen Taija Suvi-Hilppa SRS


15.10
Luokka 4 Kansallinen, suomenhevosten mestaruus, Kouluohjelma nro 6 (15+15+2), (Hippoksen rahat)

1 171 Sinda Heidi Pikku-Epeli UrHu
2 177 Vainio Otto Minteli HusR
3 179 Visakoivu Kirsi Vahto UrHu
4 102 Friis Anne Friisin Paletti UrHu
5 181 Kalalahti Leena Werttiina
6 105 Holmasto Tove-Maria Lupsun-Pimu KnR
7 174 Tauriainen Jarmo Yk Dark Pierro HusR
16.30
8 181 Kalalahti Hannu Hessin Vihtori
9 106 Takkinen Raisa Hipon Rolle
10 157 Vilenius Sari Kirkastus UrHu
11 151 Rimpiläinen Leena Kissanainen KiuRat
12 103 Hakala Saana Pätkä-Jätkä LoimURa
13 178 Järvelä Sanna Amatzoni SRS
14 170 Sinda Heidi Hessin Jeviiri UrHu

18.00
Luokka 6 Kansallinen, Prix de Urjalan Osuuspankki Vaikea, poneille ja hevosille Kouluohjelma FEI N:o 9/10 (20+20+2), (100,90, 70)
FEI nro 10
1 201 Lehtiö Anna Ekens Concept
FEI nro 9
2 164 Holmasto Tove-Maria Cisco
3 153 Härkönen Annika Conversano Legeny
4 167 Kalalahti Leena Izer LoimUra
5 155 Järvinen Talvikki Uniek
6 180 Särmäharju Marko Coen D

kilpailut/2011/ll0807.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)