kilpailut:2011:ll2504

SU 24.4. 17 NUORTEN HEVOSTEN HARJOITUS

17 NUORTEN HEVOSTEN HARJOITUS

1. Heidi/Lea Karjomaa -Savelan Puistotäti -09
2.Aino Ruoho / -Valtin Valina

3. Merita Hagren/ Margit Ranta- Hessin Nitro-08
4. Amanda Uusi-Kämppä /Heta Teräntö - Hiiden Linkman-08
5 Heidi Sinda /Piia Kaunisto -Hessin Nöpi -08
6. Aino Ruoho/Silja Markkola -Mustasumu

7. Merita Hagren -Waldemar Savikko
8. Heta Teräntö- Hessin Paronitar
9. Amanda Uusi-Kämppä -Hessin Patruuna

10. Heidi Sinda/Kati Lahtinen -Sanni
11. Aino Ruoho-Hessin Nyytti

18.30 radanrakennus

KEILAKUNKKU MA 25.4. klo 10 alkaen. Lähtölista


Rataan tutustuminen klo 9-10

LUOKKA 1. PRIX DE IDEAL HARNESS,
samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille + 35 cm, helppo

10.00
1 343 Liisa Leppänen - SHM Pizzazz Yazzmann, SiHy (90 cm)
2 324 Kallioinen Laura - Manuel Halerolls -07, URa (110 cm a)
3 318 Roine Vivian/Aleksi Puntti - Junibackens Fia -07, PaHe (110 cm b)
4 348 Sinda Heidi/Annika Tanskanen - Gnist Varde -06, UrHu (125 cm )
5 442 Sinkkonen Janette/Ada Kyösti - Hessin Jymyri -07, TRS (125 cm)
6 425 Ruoho Aino/Amanda Uusi-Kämppä - Hessin Myytti -07, UrHu (125 cm)
7 313 Räf Minna - Por Phoenix, UrHu (125 cm)
8 409 Sinda Heidi/Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri -05, UrHu (125 cm b)
9 430 Tauriainen Jarmo/Jenny Thusberg - Dark Ulkje- 06, HusR (125 cm)
10 316 Friis Anne/Miikkka Honkonen - Friisin Paletti -06, UrHu (125 cm)
11 341 Ranta Margit/Sanni Vuorinen - Hessi-Iida&Hessin Myrsky, UrHu (125 cm)
12 424 Saana Hakala/Tiina Läksy - Loimihaan Aune -07, LoimURa (125 cm)
13 406 Sinda Heidi/Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli -06, UrHu (125 cm a)
14 350 Liisa Leppänen - Fantasia Farms Thats My Debutant, SiHy (90 cm)
15 340 Valtonen Päivi - Zephyr Woods Russian Twister, URAT (90 cm)
16 426 Ruoho Aino/ - Hiiden Julianna -07, UrHu (140 cm)
17 407 Sinda Heidi/Tiina Vuori - Hessin Muusa -07, UrHu (140 cm)
18 337 Kallioinen Laura - Symphatil Jessamine, URAT (110 cm a)
19 319 Roine Vivian/Aleksi Puntti - Linnestofta Harmoni, PaHe (110 cm b)
20 329 Öblom Rosa/Laura Haapakoski - Stella Elona, LoR (110 cm)
21 342 Liisa Leppänen/ - Lísa frá Eystri – Hól, SiHy (110 cm)

n. 10 min rataan tutustuminen

LUOKKA 2. PRIX DE VILLEN HUOLINTA, n. 11.20
samalla KEILAKUNKKU parivaljakoille + 30 cm, helppo

1 342 Liisa Leppänen/ - Lísa frá Eystri – Hól, SiHy (110 cm)
2 337 Kallioinen Laura - Symphatil Jessamine, URAT (110 cm a)
3 407 Sinda Heidi/Tiina Vuori - Hessin Muusa, UrHu (140 cm)
4 341 Ranta Margit/Sanni Vuorinen - Hessi-Iida&Hessin Myrsky (125 cm)
5 316 Friis Anne/Miikka Honkonen - Friisin Paletti, UrHu (125 cm)
6 303 Ranta Hanna - Uljas, UrHu (105 cm)
7 350 Valtonen Päivi - Zephyr Woods Russian Twister, URAT (90 cm)
8 342 Liisa Leppänen - Fantasia Farms Thats My Debutant, SiHy (90 cm)
9 348 Sinda Heidi/Annika Tanskanen - Gnist Varde, UrHu (125 cm)
10 425 Ruoho Aino/Amanda Uusi-Kämppä - Hessin Myytti, UrHu (125 cm)
11 331 Sorjonen Pinja/Tiia Lempinen - Ruskelan Peppi P&Meadowlands Madcap, HusR (125 cm)
12 406 Sinda Heidi/Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli, UrHu (125 cm a)
13 328 Ranta Margit/Sanni Vuorinen - Kotimäen Fantacy&Nikolai, UrHu (125 cm)
14 343 Liisa Leppänen - SHM Pizzazz Yazzmann, SiHy (90 cm)


Luokkien 1 ja 2 KEILAKUNKKUN LOIMITUKSET
n. 20 min rataan tutustuminen

LUOKKA 3. PRIX DE FLECK, n. 12.40
samalla KEILAKUNKKU juniorikuskeille + 30 cm, helppo

1 303 Ranta Hanna - Uljas, UrHu (105 cm)
2 317 Vilkko Anna - L.P. Namu, TuuR (106 cm)
3 319 Roine Vivian/Aleksi Puntti - Linnestofta Harmoni, PaHe (110 cm b)
4 329 Öblom Rosa/Laura Haapakoski - Stella Elona, LoR (110 cm)
5 326 Kallioinen Ida - Manuel Halerolls, URAT (110 cm a)
6 349 Kesäläinen Anna - V.V. Piffi, RUSKO (115 cm)
7 406 Sinda Heidi/Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli, UrHu (125 cm a)
8 314 Räf Minna - Friars First Love, UrHu (125 cm)
9 331 Sorjonen Pinja/Tiia Lempinen - Ruskelan Peppi P&Meadowlands Madcap, HusR (125 cm)
10 401 Vainio Otto/Mari Virkkumaa-Halonen - Minteli, HusR (125 cm)
11 315 Friis Anne/Miikka Honkonen - Korven Siluetti, UrHu (125 cm)
12 434 Leena Kalalahti/Suvi Haapala - Hippu-Liina, LoimURa (125 cm)
13 301 Vähä-Erkkilä Lauri - Hessin Lilli, HusR (125 cm)
14 423 Öblom Marko/ Karoliina Lund - Pläsi, LoR (125 cm b)
15 415 Pusa Pekka/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu, TRS (125 cm)
16 414 Visakoivu Kirsi/Tiiu Vorne - Vahto, UrHu (125 cm a)
17 436 Merita Hagren/Sonia Nyman - Clown, UrHu (125 cm)
18 321 Valtonen Päivi - Emelia, URAT (110 cm)
19 318 Roine Vivian/Aleksi Puntti - Junibackens Fia, PaHe (110 cm b)
20 426 Ruoho Aino/ Heta Teräntö - Hiiden Julianna, UrHu (140 cm)
21 307 Sinda Heidi/Anne-Mari Vaskela - Minimuusa, UrHu (140 cm)
22 427 Vilenius Sari/Juha Vilenius - Kirkastus, (140 cm)

n. 10 min rataan tutustuminen

LUOKKA 4. KEILAKUNKKU seniorikuskeille + 25 cm, vaativa n. klo 14

1 307 Sinda Heidi/Anne-Mari Vaskela - Minimuusa, UrHu (140 cm)
2 427 Vilenius Sari/Juha Vilenius - Kirkastus, UrHu (140 cm)
3 423 Öblom Marko/ Lund Karoliina- Pläsi, LoR (125 cm b)
4 301 Vähä-Erkkilä Lauri - Hessin Lilli, HusR (125 cm)
5 328 Ranta Margit/Sanni Vuorinen - Kotimäen Fantacy&Nikolai, UrHu(125 cm)
6 315 Friis Anne/Miikka Honkonen - Korven Siluetti, UrHu (125 cm)
7 415 Pusa Pekka/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu, TRS(125 cm)
8 434 Leena Kalalahti/Suvi Haapala - Hippu-Liina, LoimURa (125 cm)
9 314 Räf Minna - Friars First Love, UrHu (125 cm)
10 401 Vainio Otto/Mari Virkkumaa-Halonen - Minteli, HusR(125 cm)
11 414 Visakoivu Kirsi/Tiiu Vorne - Vahto, UrHu(125 cm a)
12 436 Merita Hagren/Sonia Nyman - Clown, UrHu (125 cm)
13 349 Kesäläinen Anna - V.V. Piffi, RUSKO (115 cm)
14 321 Valtonen Päivi - Emelia, URAT (110 cm)
15 317 Vilkko Anna - L.P. Namu, TuuR(106 cm)
16 409 Sinda Heidi/Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri, UrHu(125 cm b)

kilpailut/2011/ll2504.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)