Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


kilpailut:2011:tulokset2308

Ti 23.8. klo 16.30 alk

Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman

1. Minne Nyman -Hessin Muusa TaNo 0 vp 38,91 s
2. Johanna Uotila -Hessi -Iida UrHu 0 vp 42,52 s
3. Nea Törmänen- Klasika VARSA 0 vp 46,72 s

4. Minne Nyman -Hessin Nöpi TaNo 0 vp 49,96 s
5. Nelli Äijälä - Downhill Dewdrop 0 vp 57,16 s
6. Merita Hagren -Waldemar Savikko UrHu 0 vp 1.01,06 s
7. Laura Haapakoski -Uljas UrHu 0 vp 1.10,90 s
8. Emma Helminen -Iida UrHu 0 vp 1.06,12 s
9. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 0 vp 1.11.05 s
10. Iita Marttila-Anne 0 vp 1.13,62 s
11. Ada-Sofia Ahola -Niko UrHu 0 vp 1.32,66s


Luokka 2 30 cm 367.2
1. Minne Nyman -Hessin Myytti TaNo 0 - 0 vp 21,13 s
2. Aino Ruoho - Saldo UrHu 0 -0 vp 23,76 s
3. Sara Markkula - Kålmans Scooby Doo YR 0 - 0 vp 24,25 s
4. Hanna Nikkilä -Eetu TRS 0-0 vp 28,23 s

5. Sanni Vuorinen - Diima UrHu 0 - 0 vp 28,78 s
5. Heidi Huuska -Winter`s Eddy SS-92 0 - 0 vp 29,19 s
6. David Hermandez -Pinja 0 - 0 vp 30,36 s
7. Laura Haapakoski -Uljas UrHu 0 -0 41,54 s
8. Iita Marttila-Anne 0-0 vp 49,90 vp
9. Minne Nyman -Hessin Muusa TaNo 0 -4 vp 23,03 s
10. Kaisa Vuorinen - Shamrocks Surprise UrHu 0 - 4 vp 24,55 s
11. Ella Uusitalo-Pläsi UrHu 0 - 4 vp 29,64 s
12. Johanna Uotila -Hessi -Iida UrHu 0 - 4 vp 40,05s
13. Nea Törmänen- Klasika VARSA 0 vp 41,61 s
14. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 9 vp 1.26,43 s

Luokka 3 50 cm 367.2

1. Sara Markkula - Gimmefive YR 0 - 0 vp 19, 50 s
2. Minne Nyman -Nyytin Lauha TaNo 0 - 0 vp 20,90 s
3. Liisa Stark- Downhill Dewdrop SiRU 0 - 0 vp 22,93 s
4. Meeri Tolonen -Hessin Jeviiri UrHu 0 - 0 23,47 s

5. Nea Törmänen- Klasika VARSA 0 - 0 vp 23,85 s
6. Heidi Huuska -Winter`s Eddy SS-92 0 - 0 vp 23,90 s
7. Jessica Hernandez -Pinja FR 0 - 0 27,81 s
8. Sanni Vuorinen - Diima UrHu 0 - 0 vp 30,05 s
9. Hanna Nikkilä -Eetu TRS 0 - 0 vp 30,07s
10. Aino Ruoho - Saldo UrHu 0 - 4 vp 23,48 s
11. Mira Syrjänpää-Railon Onni SuoRa 0 - 4 vp 24,94s
12. Kaija Romppainen -Pippurin Saga 0 - 4 vp 25,08 s
13. Sara Markkula - Kålmans Scooby Doo YR 4 vp 55,32 s
14. Minne Nyman -Hessin Myytti TaNo 4 vp 37,72 s
15. Jutta Pirinen -La Femme II TaNo 4 vp 48,88 s
16. Kaisa Vuorinen - Shamrocks Surprise UrHu 8 vp 41,33 s


Luokka 4 70 cm 367.2

1. Pirjo Reunanen -Vinha-Liinu UrHu 0 - 0 vp 20,18 s
2. Sara Markkula - Gimmefive YR 0 - 0 vp 20,35 s
3. Minne Nyman -Nyytin Lauha TaNo 0 - 0 vp 20,96 s
4. Tanja Lähdekorpi -Holstein Surnam VesRa 0-0 21,74 s

5. Jutta Pirinen -La Femme II TaNo 0 - 0 vp 24,12 s
6. Evelina Tiukka - Joly's Annabell HSR 0 - 0 vp 24,34s
7. Milla Malin - Mirtti TaNo 0 - 0 vp 27,78 s
8. Yessica Hernandez -Pinja FR 4 vp 40,06s
9. Janette Sinkkonen - Khazar TRS 4 vp 41,26s
10. Meeri Tolonen -Hessin Jeviiri UrHu 4 vp 42,54 s
11. Anna Lehtinen - Rätvänä TaNo 4 vp 60,08s
12. Johanna Pihlaja -Windfee II YR 8 vp 41,99 s


Luokka 5 90 cm 367.2 n. 20
1. Evelina Tiukka - Joly's Annabell HSR 0 - 0 vp23.34
2. Minne Nyman - Täyslatinki TaNo 4 vp 44.17

3. Anna Lehtinen - Rätvänä TaNo 4 vp 48.33
4. Milla Malin - Mirtti TaNo 8 vp 45.46
5. Pirjo Reunanen - Vinha-Liinu UrHu 8 vp 51.15
6. Janette Sinkkonen - Khazar TRS 16 vp 40.68
7. Veera Kähäri -Clown UrHu hyl
8. Paula Suonkanta - Sarma hyl

Luokka 6 Tarkkuus + 30 cmn. 20.40
1. Kirsi Visakoivu -Vahto UrHu 1.25.88
2. Heidi Sinda -Niko/Uljas UrHu 1.34.71

3. Elina Jalonen - Stanly V.H. Muldersland TRS 0.61vp 2.01.12
3. Aino Ruoho -Hessin Myytti UrHu 3vp 1.33.72
4. Heidi Sinda -Iida& Myrsky UrHu 3vp 1.37.42

Luokka 7 Tarkkuus + 20 cm n. 20.55
1. Kirsi Visakoivu -Vahto UrHu 0 vp 1.29.62
2. Heidi Sinda -Niko/Uljas UrHu 3vp 1.20.17

3. Aino Ruoho -Hessin Myytti UrHu 6vp 1.29.48
4. Heidi Sinda -Iida& Myrsky UrHu 6vp 1.35.64


kilpailut/2011/tulokset2308.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)