kilpailut:2011:tulokset2504

KEILAKUNKKU MA 25.4. TULOKSET


LUOKKA 1. PRIX DE IDEAL HARNESS
samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille + 35 cm, helppo

1 409 Sinda Heidi/Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri -05, UrHu 0 vp 35,08 s
2 406 Sinda Heidi/Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli -06, UrHu 0 vp 36,01 s
3 316 Friis Anne/Miikkka Honkonen - Friisin Paletti -06, UrHu 0 vp 36,13 s
4 319 Roine Vivian/Aleksi Puntti - Linnestofta Harmoni, PaHe 0 vp 36,17 s
5 340 Valtonen Päivi - Zephyr Woods Russian Twister, URAT 0 vp 42,24 s
6 318 Roine Vivian/Aleksi Puntti - Junibackens Fia -07, PaHe 0 vp 46,07 s

7 424 Saana Hakala/Tiina Läksy - Loimihaan Aune -07, LoimURa 0 vp 46,91 s
8 323 Kallioinen Laura - Lucky Boy URAT 0 vp 47,16 s
9 407 Sinda Heidi/Tiina Vuori - Hessin Muusa -07, UrHu 0vp 48,26 s
10 324 Kallioinen Laura - Manuel Halerolls -07, URa 0 vp 50,37 s
11 341 Ranta Margit/Sanni Vuorinen - Hessi-Iida&Hessin Myrsky, UrHu 0 vp 51,31 s
12 329 Öblom Rosa - Stella Elona, LoR 0 vp 54,38 s
13 426 Ruoho Aino/ - Hiiden Julianna -07, UrHu 2,27 vp 2.13,54 s
14 430 Tauriainen Jarmo/Jenny Thusberg - Dark Ulkje- 06, HusR 3 vp 1.38,59 s
15 343 Liisa Leppänen - SHM Pizzazz Yazzmann, SiHy 3 vp 1.39,77 s
16 425 Ruoho Aino/Amanda Uusi-Kämppä - Hessin Myytti -07, UrHu 3 vp 2.04,51 s
17 442 Sinkkonen Janette/Ada Kyösti - Hessin Jymyri -07, TRS 4,16 vp 2.11,32 s
18 350 Liisa Leppänen - Fantasia Farms Thats My Debutant 6 vp 1.35,05 s
19 342 Leppänen Liisa/Tiia Lempinen - Lísa frá Eystri – Hól, SiHy 6 vp 1.42,90 s
20 348 Sinda Heidi/Annika Tanskanen - Gnist Varde -06, UrHu 6,53 vp 2.16,05 s
21 313 Räf Minna - Por Phoenix, UrHu 13,18 vp 2.35,36 s


LUOKKA 2. PRIX DE VILLEN HUOLINTA,
samalla KEILAKUNKKU parivaljakoille + 30 cm, helppo

1 340 Valtonen Päivi - Zephyr Woods Russian Twister, URAT 0 vp 35,55 s
2 316 Friis Anne/Miikka Honkonen - Friisin Paletti, UrHu 0 vp 39,84 s
3 343 Liisa Leppänen - SHM Pizzazz Yazzmann, SiHy 0 vp 41,60 s
4 406 Sinda Heidi/Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli, UrHu 0 vp 41,83 s

5 424 Hakala Saana/Läksy Tiina -Loimihaan Aune LoimURA 0 vp 50,17 s
6 323 Kallioinen Laura - Lucky Boy, URAT 0 vp 54,88 s
7 328 Ranta Margit/Sanni Vuorinen - Kotimäen Fantacy&Nikolai, UrHu 0 vp 55,74 s
8 341 Ranta Margit/Sanni Vuorinen - Hessi-Iida&Hessin Myrsky 0 vp 57,43 s
9 348 Sinda Heidi/Annika Tanskanen - Gnist Varde, UrHu 2,01 vp 2.10,01 s
10 350 Leppänen Liisa - Fantasia Farms Thats My Debutant, SiHy 3 vp 1.32,28 s
11 407 Sinda Heidi/Tiina Vuori - Hessin Muusa, UrHu 3 vp 1.58,23 s
12 303 Ranta Hanna - Uljas, UrHu 3,38 vp 2.12,75 s
13 342 Liisa Leppänen/Tiia Lempinen - Lísa frá Eystri – Hól, SiHy 6 vp 1.43,66 s
14 425 Ruoho Aino/Amanda Uusi-Kämppä - Hessin Myytti, UrHu 6 vp 1.47,90 s


LUOKKA 3. PRIX DE FLECK,
samalla KEILAKUNKKU juniorikuskeille + 30 cm, helppo

1 314 Räf Minna - Friars First Love, UrHu 0 vp 39,22 s
2 321 Valtonen Päivi - Emelia, URAT 0 vp 39,47 s
3 301 Vähä-Erkkilä Lauri - Hessin Lilli, HusR 0 vp 40,65 s
4 315 Friis Anne/Miikka Honkonen - Korven Siluetti, UrHu 0 vp 41,05 s
5 415 Pusa Pekka/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu, TRS 0 vp 44,13 s

6 317 Vilkko Anna - L.P. Namu, TuuR 0 vp 44,88 s
7 307 Sinda Heidi/Anne-Mari Vaskela - Minimuusa, UrHu 0 vp 45,90 s
8 427 Vilenius Sari/Juha Vilenius - Kirkastus UrHu 0 vp 46,33 s
9 303 Ranta Hanna - Uljas, UrHu 0 vp 48,92 s
10 436 Merita Hagren/Tiina Vuori - Clown, UrHu 0 vp 51,37 s
11 319 Roine Vivian/Aleksi Puntti - Linnestofta Harmoni, PaHe 3 vp 1.21,09 s
12 318 Roine Vivian/Aleksi Puntti - Junibackens Fia, PaHe 3 vp 1.25,20 s
13 423 Öblom Marko/Karoliina Lund - Pläsi, LoR 3 vp 2.01,52 s
14 434 Leena Kalalahti/Suvi Haapala - Hippu-Liina, LoimURa 6 vp 1.43,81 s
15 349 Kesäläinen Anna - V.V. Piffi, RUSKO 6 vp 1.50,50 s
16 426 Ruoho Aino/Heta Teräntö - Hiiden Julianna, UrHu 6 vp 1.55,33 s
17 329 Öblom Rosa - Stella Elona, LoR 9 vp 2.10,44 s
18 326 Kallioinen Ida - Manuel Halerolls, URAT 13,68 vp 2.27,36 s


LUOKKA 4. KEILAKUNKKU seniorikuskeille + 25 cm, vaativa

1 409 Sinda Heidi/Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri, UrHu 0 vp 39,55 s
2 321 Valtonen Päivi - Emelia, URAT 0 vp 40,66 s
3 314 Räf Minna - Friars First Love, UrHu 0 vp 40,98 s

4 415 Pusa Pekka/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu, TRS 0 vp 42,29 s
5 301 Vähä-Erkkilä Lauri - Hessin Lilli, HusR 0 vp 43,98 s
6 315 Friis Anne/Miikka Honkonen - Korven Siluetti, UrHu 0 vp 44,56 s
7 317 Vilkko Anna - L.P. Namu, TuuR 0 vp 45,98 s
8 423 Öblom Marko/Lund Karoliina- Pläsi, LoR 0 vp 55,40 s
9 436 Merita Hagren/Tiina Vuori - Clown, UrHu 3 vp 1.54,24 s
10 427 Vilenius Sari/Juha Vilenius - Kirkastus, UrHu 6 vp 1.49,93 s
11 307 Sinda Heidi/Annika Tanskanen - Minimuusa, UrHu 6 vp 1.59,53 s
12 328 Ranta Margit/Sanni Vuorinen - Kotimäen Fantacy&Nikolai, UrHu 14,13 vp 2.19,25 s

kilpailut/2011/tulokset2504.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)