Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


kilpailut:2011:tulokset2711

ESTERATSASTUSKILPAILUT SU 27.11. klo 14 alk

Luokka 1 Puomiluokka klo 14 (tyyliarvostelu) taluttajalla tai ilman, samalla alle 10 vuotiaiden kunnanmestaruus
1. Eveliina Vaittinen -Vahto UrHu 97 p
1.Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri 97 p
3.Tuuli Liski - Nikolai 96 p
4. Laura Haapakoski-Uljas 91 p
5. Ada-Sofia Ahola -Nikolai UrHu 83 p
6. Nelli Äijälä -Downhill Dewdrops 80 p

7. Mira Hyytiäinen/ Tuuli Liski -Betty Boap 79 p
8. Nora Töppärä - A.P.Phoenix Col/Sara Töppärä 77p
9. Susanna Uotila -Betty 75 p
10.Anna Koivisto - Chimkent 73 p
11. Riikka Kataja -Uljas 71 p
11. Okko Lahtinen -Niko UrHu 71 p
13. Anna Rajala -Saldo 70 p
14. Kira Töppärä A.P.Phoenix Colt /Sara Töppärä 68 p
15. Tiia-Niina Näppinen-Vilppulan Rasmus 67 p
15. Emma Helminen- Hessi-Iida 67 p
17.Sanni Vuorinen - Twilight Time UrHu 57 p
18.Johanna Uotila -Hessi-Iida UrHu


Luokka 2 30 cm 367.1 samalla alle 12 vuotiaiden kunnanmestaruus
1. Nea Mickelsson – Zodina SuMaRa 0-0 35,69 s
2. Tiina Vesaniemi -Nyytin Lauha UrHu 0- 0 vp 37,88 s
3. Ella Uusitalo- Pläsi UrHu 0- 0 42,84 s

4. Eveliina Vaittinen -Vahto UrHu 0-0 vp 43,12 s
5. Silja Piispanen -Stella Elone 0-0 vp 48,31 s
6. Laura Haapakoski -Uljas 0-0 VP 55,11 S
7. Sara Töppärä - A.P.Phoenix Col 0- 12vp 1.24,49 s
8. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu 4 vp 49,59 s
9. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri 4 vp 54,28 s
10. Tiia-Niina Näppinen-Vilppulan Rasmus 4 vp 1.03, 12s
11. Riikka Kataja -Uljas 12 vp 1.08,49 s


Luokka 3 50 cm 367.1
1. Kadi Nurs – Zodina EST 0 -0 vp 37,07 s
2. Iiris Vaskela -Minimuusa 0 - 0 vp 38,64 s
3. Nea Mickelsson - Dali ox 0 -0 vp 39,07 s

4. Silja Piispanen -Stella Elone 0 - 0 vp 39,40 s
5. Maarit Jalasjoki - Jevi 0 - 0 vp 39,77 s
6. Piia Kaunisto -Miss Nelly UrHu 0 - 0 vp 40,88 s
7. Kaisa Vuorinen Stacey SWE UrHu 0 -0 vp 41,26 s
8. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu 0 - 0 vp 43,60 s
9. Tiina Vesaniemi -Nyytin Lauha UrHu 0- 0 vp 47,64 s
10. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU 0 - 4 vp 42,36 s
11. Petra Katajisto -Daisy III YR hyl


Luokka 4 70 cm 367.1

1. Iiris Vaskela -Minimuusa UrHu 0 - 0 36,70 s
2. Liisa Stark - Downhill Dewdrop SiRU 0 - 0 36,92 s

3. Kadi Nurs – Dali ox EST 0 - 0 vp 38,36 s
4. Kaisa Vuorinen Stacey SWE UrHu 0- 0 39,98 s
5. Petra Katajisto -Daisy III YR 4 vp 55,46 s

KUNNANMESTARUUS alle 10 v
1. Ada-Sofia Ahola -Nikolai 83 p
2. Mira Hyytiäinen -Betty Boap 79 p
3. Nora Töppärä -A.P.Phoenix Colt 77p

KUNNANMESTARUUS alle 12 v
1. Nea Mickelsson – Zodina 0-0 35,69 s
2. Sara Töppärä - A.P.Phoenix Col 0- 12vp 1.24,49 s
3. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri 4 vp 54,28 s

kilpailut/2011/tulokset2711.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)