Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisio | |||
kilpailut:2011:tulokset2711 [27/11/11 15:12:57] – heidi | kilpailut:2011:tulokset2711 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | **ESTERATSASTUSKILPAILUT SU 27.11. klo 14 alk**\\ | ||
+ | **Luokka 1 Puomiluokka klo 14** (tyyliarvostelu) taluttajalla tai ilman, samalla alle 10 vuotiaiden kunnanmestaruus\\ | ||
+ | **1. Eveliina Vaittinen -Vahto UrHu 97 p\\ | ||
+ | 1.Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri 97 p\\ | ||
+ | 3.Tuuli Liski - Nikolai 96 p\\ | ||
+ | 4. Laura Haapakoski-Uljas 91 p\\ | ||
+ | 5. Ada-Sofia Ahola -Nikolai UrHu 83 p\\ | ||
+ | 6. Nelli Äijälä -Downhill Dewdrops 80 p **\\ | ||
+ | 7. Mira Hyytiäinen/ | ||
+ | 8. Nora Töppärä - A.P.Phoenix Col/Sara Töppärä 77p \\ | ||
+ | 9. Susanna Uotila -Betty 75 p\\ | ||
+ | 10.Anna Koivisto - Chimkent 73 p\\ | ||
+ | 11. Riikka Kataja -Uljas 71 p\\ | ||
+ | 11. Okko Lahtinen -Niko UrHu 71 p\\ | ||
+ | 13. Anna Rajala -Saldo 70 p\\ | ||
+ | 14. Kira Töppärä A.P.Phoenix Colt /Sara Töppärä 68 p\\ | ||
+ | 15. Tiia-Niina Näppinen-Vilppulan Rasmus 67 p\\ | ||
+ | 15. Emma Helminen- Hessi-Iida 67 p\\ | ||
+ | 17.Sanni Vuorinen - Twilight Time UrHu 57 p\\ | ||
+ | 18.Johanna Uotila -Hessi-Iida UrHu\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 30 cm ** 367.1 samalla alle 12 vuotiaiden kunnanmestaruus \\ | ||
+ | **1. Nea Mickelsson – Zodina | ||
+ | 2. Tiina Vesaniemi -Nyytin Lauha UrHu 0- 0 vp 37,88 s\\ | ||
+ | 3. Ella Uusitalo- Pläsi UrHu 0- 0 42,84 s**\\ | ||
+ | 4. Eveliina Vaittinen -Vahto UrHu 0-0 vp 43,12 s\\ | ||
+ | 5. Silja Piispanen -Stella Elone 0-0 vp 48,31 s\\ | ||
+ | 6. Laura Haapakoski -Uljas 0-0 VP 55,11 S\\ | ||
+ | 7. Sara Töppärä - A.P.Phoenix Col 0- 12vp 1.24,49 s\\ | ||
+ | 8. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu 4 vp 49,59 s\\ | ||
+ | 9. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri 4 vp 54,28 s\\ | ||
+ | 10. Tiia-Niina Näppinen-Vilppulan Rasmus 4 vp 1.03, 12s\\ | ||
+ | 11. Riikka Kataja -Uljas 12 vp 1.08,49 s \\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 50 cm ** 367.1 \\ | ||
+ | **1. Kadi Nurs – Zodina | ||
+ | 2. Iiris Vaskela -Minimuusa 0 - 0 vp 38,64 s\\ | ||
+ | 3. Nea Mickelsson | ||
+ | 4. Silja Piispanen -Stella Elone 0 - 0 vp 39,40 s \\ | ||
+ | 5. Maarit Jalasjoki - Jevi 0 - 0 vp 39,77 s\\ | ||
+ | 6. Piia Kaunisto -Miss Nelly UrHu 0 - 0 vp 40,88 s\\ | ||
+ | 7. Kaisa Vuorinen Stacey SWE UrHu 0 -0 vp 41,26 s\\ | ||
+ | 8. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu 0 - 0 vp 43,60 s\\ | ||
+ | 9. Tiina Vesaniemi -Nyytin Lauha UrHu 0- 0 vp 47,64 s\\ | ||
+ | 10. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU 0 - 4 vp 42,36 s\\ | ||
+ | 11. Petra Katajisto -Daisy III YR hyl\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 70 cm ** 367.1 \\ | ||
+ | |||
+ | **1. Iiris Vaskela -Minimuusa UrHu 0 - 0 36,70 s\\ | ||
+ | 2. Liisa Stark - Downhill Dewdrop SiRU 0 - 0 36,92 s**\\ | ||
+ | 3. Kadi Nurs – Dali ox EST 0 - 0 vp 38,36 s\\ | ||
+ | 4. Kaisa Vuorinen Stacey SWE UrHu 0- 0 39,98 s\\ | ||
+ | 5. Petra Katajisto -Daisy III YR 4 vp 55,46 s\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | **KUNNANMESTARUUS alle 10 v**\\ | ||
+ | 1. Ada-Sofia Ahola -Nikolai 83 p\\ | ||
+ | 2. Mira Hyytiäinen -Betty Boap 79 p\\ | ||
+ | 3. Nora Töppärä -A.P.Phoenix Colt 77p\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **KUNNANMESTARUUS alle 12 v**\\ | ||
+ | 1. Nea Mickelsson – Zodina | ||
+ | 2. Sara Töppärä - A.P.Phoenix Col 0- 12vp 1.24,49 s\\ | ||
+ | 3. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri 4 vp 54,28 s\\ |