kilpailut:2012:0708

Ti 7.8. Iltaestekisa + tarkkuus

Ilmoittautuneita
klo 16.30 alk
Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman
1. Eija Hietanen -Roster
2. Ada-Sofia Ahola -Hessin -Iida
3. Okko Lahtinen -Nikolai
4. Susanna Uotila - Pläsi
5. Sofia Ruotsalainen - Nakoma
6. Maria Lahdenperä - Hessin Odessa
7. Nelli Äijälä - Downhill Dewdrop
8. Maiju Karonen - Eye On Talent
9. Senni Malin - Rätvänä TaNo
10. Sanna Heikkilä -Teerisalon Felicia SUORa

Luokka 2 30 cm 367.2 n. 17.10
1. Ella Uusitalo -Pläsi UrHu
2. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri
3. Sanna Heikkilä -Teerisalon Felicia SUORa
4. Maiju Karonen - Eye On Talent
5. Laura Vaittinen -Tehin Typykkä Tavastia
6. Nea Törmänen - Klasika Varsa
7. Juulia Pirinen- La Femme II TaNo
8. Johanna Uotila -Hessi Iida
9. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu


Luokka 3 50 cm 367.2n. 17.45
1. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu
2. Eveliina Vaittinen -Nyytin Lauha UrHu
3. -Bajarz
4. Heta Hoikkanen -Peikko-Poika VesRa
5. Laura Vaittinen -Tehin Typykkä Tavastia
6. Ida Nieminen- Polyart xo
7. Nea Törmänen - Klasika Varsa
8. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU
9. Elsa Hoikkanen - Bruno UrHu

Luokka 4 70 cm 367.2 n. 18.20
1. Tanja Lähdekorpi -Holsteins Surinam (p) VesRa
2. Iiris Vaskela -Minimuusa (p) UrHu
3. Tanja Korpelainen -Friisin Paletti (p)
4. Jaakko Elonheimo -Karin
5. Eveliina Vaittinen - Nyytin Lauha UrHu
6. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu
7. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU
8. Ida Nieminen- Polyart xo
9. Venla Vastamaa - V.K. Mimmi VesRa
10. Mia Sysi-Aho - Jousimies RiRa
11. Mira Syrjänpää -Railon Onni SuoRa
12. Kaija Romppanen - Pippurin Saga SuoRa
13. Milla Malin -Mirtti TaNo
14. Susanna Sammalniemi -Westerling
15. Johanna Pihlaja -Humppa
16. Jaakko Elonheimo -Helin Tuisku
17. Jutta Pirinen- La Femme II TaNo
18. Anna Lehtinen -Rätvänä TaNo


Luokka 5 90 cm 367.2n. 19.15
1. Hilja Viertola -Saskia (p)
2. Iiris Vaskela -Minimuusa (p) UrHu
3. Tanja Korpelainen -Friisin Paletti (p)
4. Jaakko Elonheimo -Helin Tuisku
5. Anna Lehtinen -Rätvänä TaNo
6. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu
7. Milla Malin -Mirtti TaNo
8. Susanna Sammalniemi -Westerling
9. Mia Sysi-Aho - Jousimies RiRa
10. Jaakko Elonheimo -Karin
11. Hilja Viertola -Munsboro Pakie (p)

Luokka 6 Tarkkuus + 30 cm n. 20
1. Minna Harakka -Ylva UrHu
2. Tuuli Liski -Nikolai UrHu
3. Kaisa Kataja -Hessin Myrsky
Heidi Sinda -Paavo UrHu (125 cm)

Luokka 7 Tarkkuus + 20 cm
Heidi Sinda -Paavo UrHu (125 cm)
1. Minna Harakka -Ylva UrHu
2. Kaisa Kataja -Hessin Myrsky
3. Tuuli Liski -Nikolai UrHu


kilpailut/2012/0708.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)