kilpailut:2012:1612

SU 16.12. HESSI-TALLILLA alk. klo 12 ESTERATSASTUSKILPAILUT

Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman (samalla alle 8 vuotiaiden eli kunnanmestaruus 2004 ja myöhemmin syntyneet)
1. Ada-Sofia Ahola -Nikolai
1. Susanna Uotila -Pläsi
2. Elina Moisio -Iida
3. Lilja Korpikaivo-Täpsy
4. Peppi Laiho-Myrsky
5. Venla Vaittinen -Nikolai
6. Venny Korpikaivo - Silent's Black Queen

Luokka 2 30 cm (samalla alle 10 vuotaiden kunnanmestaruus 2002 ja myöhemmin syntyneet)

1. Johanna Uotila -Hessi-Iida UrHu (pp)
2. Iina Nuppula -Nikolai (pp)
3. Sanni Willman - Melika SiRu (pp)
4. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu
5. Sanni Lepola -Savelan Puistotäti
6. Ella Uusitalo -Pläsi UrHu
7. Eveliina Vaittinen - Eloveena UrHu
8. Susanna Lepola - Cloudberry Lovelyeye UrHu
9. Janika Lönroth -Turon Teilori
10. Sanni Lepola -Hessin Odessa

Luokka 3 50 cm (samalla alle 15 vuotaiden kunnanmestaruus 1997 ja myöhemmin syntyneet)\\
1. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu
2. Sanni Willman - Melika (pp) SiRu
3. Rosa Kalliainen - Prinsessa (pp) TRS
4. Satu Myllykangas - Hessin Jeviiri UrHu
5. Eveliina Vaittinen - Nyytin Lauha UrHu
6. Nea Mickelsson - Zodina SuMaRa
7. Ella Uusitalo -Pläsi UrHu
8. Mia Sysi-Aho- Suvi-Harkko Ri-Ra
9. Mari Lahti -Bajarz YR
10. Laura Haapakoski -Hessin Nitro UrHu
11. Hilja Viertola - Silent's Black Queen TRS
12. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri

Luokka 4 70 cm (samalla kunnanmestaruus juniorit)
1. Rosa Kalliainen - Prinsessa (pp) TRS
2. Emma Willman - Aleksander Suur (p) SiRu
3. Hilja Viertola - Silent's Black Queen (p)TRS
4. Mari Lahti -Bajarz YR
5. Mia Sysi-Aho- Suvi-Harkko Ri-Ra
6. Meeri Tolonen - Karin UrHu
7. Minne Nyman -Hessin Muusa TaNo
8. Emmi Lepola - Hessin Nöpi UrHu
9. Tiina Vesaniemi -Nyytin Lauha UrHu

Luokka 5 80 cm (samalla kunnanmestaruus seniorit)
1. Emma Willman - Aleksander Suur (p) SiRu
2. Minne Nyman -Hessin Muusa TaNo
3. Meeri Tolonen - Karin UrHu
4. Emmi Lepola - Hessin Nöpi UrHu
5. Jaakko Elonheimo Veikko

Lähtömaksut 10 € + mahd hevoset vuokra 5 €

Tuomari Eva Sandbäck-Pajunoja
Sihteeri
Aika Anne-Mari Vaskela
Tulospalvelu
Kuulutus Mari Hakala?
Ratamestari Janika Lehtinen
Liputus
Rata Maiju Karonen
Rata
Verkan ja maneesin portti Mira Hiltunen
Maneesi ovet
Buffa
Kanslia Tiiu Vorne
Myymälä
Palkinnot Marjo Niittymäki & Anne-Mari Vaskela

kilpailut/2012/1612.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)