kilpailut:2012:2108

Ti 21.8. Iltaestekisa + tarkkuus

klo 16.30 alk
Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman
a) nuorille hevosille 2008 ja nuoremmin syntyneille
1. Mari Lahti - Savelan Puistotäti
2. Mari Hakala -Hessin Odessa
3. Piia Kaunisto-Hessin Nitro

b) nuorille ratsastajan aluille
1. Ada-Sofia Ahola -Nikolai UrHu
2. Susanna Uotila-Pläsi UrHu
3. Peppi Laakso- Hessin Myrsky
4. Cami - Iida
5. Okko Lahtinen - Hessin Muusa
6. Nelli Äijälä - Downhill Dewdrop

c) kokemattomille ratsukoilla
1. Iiris Vaskela - Ipanan Tikkari UrHu
2. Liisa Stark - Vanity Padraigh SiRU
3. Mari Lahti - Rotser LoimURa

Luokka 2 30 cm 367.2 n. 17.10
1. Mari Lahti -Rotser
2. Nelli Äijälä - Downhill Dewdrop
3. Iiris Vaskela -Ipanan Tikkari UrhU
4. Johanna Uotila -Hessi-Iida UrHu
5. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu
6. Juulia Pirinen - La Femme II TaNo
7. Ella Uusitalo -Pläsi UrHu
8. Salla-Mari Manninen - Texas Eric
9. Mari Lahti -Bajarz LoimURa

Luokka 3 50 cm 367.2n. 17.45
1. Johanna Uotila -Hessi-Iida UrHu
2. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu
3. Mari Lahti -Bajarz LoimURa
4. Juulia Pirinen - Rätvänä TaNo
5. Salla-Mari Manninen - Texas Eric
6. Ella Uusitalo -Pläsi UrHu
7. Eveliina Vaittinen -Nyytin Lauha UrHu
8. Henna Rangell-Viikari - Dumbou Step
9. Heidi Mattila -Sir Parzival SIRu
10. Aino Huusari - Polymax XO YR
11. Hilja Markkola - Tukkilan Esteri TRS
12. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU
13. Riina Markkola - Vantasiina TRS
14. Satu Myllyniemi -Hessin Jeviiri UrHu
15. Nea Törmänen -Klasika VARSA


Luokka 4 70 cm 367.2n. 18.40
1. Tiina Vesaniemi -Nyytin Lauha UrHu
2. Satu Myllyniemi -Hessin Jeviiri UrHu
3. Meeri Tolonen -Helin Tuisku
4. Oona Ihamäki - Sarm-el-sheik YR
5. Aino Huusari - Polymax XO YR
6. Jutta Pirinen - La Femme II TaNo
7. Riina Markkola - Vantasiina TRS
8. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU
9. Milla Malin - Rätvänä TaNo
10.Mira Syrjänpää -Railon Onni SuoRa
11. Heidi Mattila -Sir Parzival SIRu
12. Hilja Markkola - Tukkilan Esteri TRS
13. Ida Nieminen - Bripoly xo YR
14. Henna Rangell-Viikari - Dumbou Step
15. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu
16. Jussi Tapani - Eilonwy
17. Mia Sysi-Aho -Joutsimies Ri-Ra
18. Nea Törmänen -Klasika VARSA
19. Meeri Tolonen -Karin UrHu
20. Kaija Romppainen - Pippurin Saga SuMaRa

Luokka 5 90 cm 367.2
1. Jaakko Elonheimo - Tuisku
2. Jussi Tapani - Eilonwy
3. Ida Nieminen - Bripoly xo YR
4. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu
5. Oona Ihamäki - Sarm-el-sheik YR
6. Anniina Korhonen - Bandorro
7. Mia Sysi-Aho -Joutsimies Ri-Ra
8. Sari Rupponen Prymos LmR
9. Jaakko Elonheimo - Karin


Luokka 6 Tarkkuus + 30 cm
Tuuli Liski -Nikolai UrHu
Kaisa Kataja -Hessin Myrsky
Anna Koivisto -Hessin Nitro

Luokka 7 Tarkkuus + 20 cm
Anna Koivisto -Hessin Nitro
Tuuli Liski -Nikolai UrHu

kilpailut/2012/2108.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)