kilpailut:2012:ll0506

Ti 5.6. HESSI-TALLILLA alk. klo 16.30 KOULURATSASTUSKILPAILUT (samalla UrHun koulumestaruudet)

Mainitse lähdönvarmistusta tehdessäsi mikäli kilpailet mestaruudesta! Tiedossa olevat mestaruudesta kilpailevat on lähtölistoihin merkitty M -merkinnällä.

klo 16.30
Luokka 1 Raviohjelma (samalla 2000 ja myöhemmin syntyneet)
1. Ella Uusitalo - Pläsi UrHu M
2. Mari Lahti - Hessin Myytti
3. Eveliina Vaittinen synt 2000 - Nyytin Lauha UrHu M
4. Tiina Jokela - Beau HämRa
5. Sanni Vuorinen - Twilight Time UrHu
n. klo 17
6. Johanna Uotila synt 2000 - Hessi-Iida UrHu M
7. Laura Haapakoski synt 2000 - Hessin Myrsky UrHu M
8. Kaisa Kataja synt 2000 - Vahto UrHu M
9. Rosa Virtanen - Wasa King
10. Essi Juvonen - Pillikistön Kipinä Hollona Ratsastajat
n. klo 17.35
11. Mia Kytölä - Shamrocks Surprise LoimUra
12. Eevastiina Heinänen - Eastwood
13. Emmi Lepola - Hessin Nöpi UrHu
14. Johanna Pihlaja - Tittan Humutotti YR
15. Amanda Uusi-Kämppä - Bajarz

n. klo 18.10
Luokka 2 Helppo C:1 (samalla 1997 ja myöhemmin syntyneet)
1. Ella Uusitallo - Pläsi UrHu
2. Laura Haapakoski synt 2000 - Hessin Myrsky UrHu M
3. Kaisa Kataja synt 2000 - Vahto M UrHu
4. Mari Lahti - Hessin Myytti
5. Senni Vilén - Klasika Varsa
6. Janika Lönnroth - Maxi-tili UrHU
7. Mia Kytölä - Shamrocks Surprise LoimUra
n. klo 19
8. Tiina Jokela - Beau HämRa
9. Eevastiina Heinänen - Eastwood
10. Minne Nyman - Hessin Muusa TaNo
11. Johanna Pihlaja - Tittan Humutotti YR
12. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU
13. Nea Törmänen - Klasika
14. Mari Lahti - Hovi-Siiri

n. klo 19.50
Luokka 4 KN Special (samalla junioreiden UrHun mestaruudet)
1. Henna Lehtinen - Ukkosen Jyrinä VRS
2. Janika Lönnroth synt -94 - Maxi-tili UrHU M
3. Emma Maunu - Huima Väkkärä FR
4. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU
5. Eija Hietanen synt -94 - Nyytin Lauha UrHu M
n. klo 20.15
6. Pia Kaunisto synt -94 - Hessin Jeviiri UrHu M
7. Sari Rupponen - Prymos LMR
8. Laura Mikkola - I'm So Beautiful
9. Mari Saari - Kivistö - Cento UrHu
10. Henna Lehtinen - Heman Höpöheinä VRS


Tuomari Rosali Kivitie
Sihteeri Anne-Mari Vaskela
Lähetti
Kuulutus Iiris Vaskela?
Kanslia Leena Rantamäki-Lahtinen
Tulospalvelu

Buffetti Riitta Helminen


kilpailut/2012/ll0506.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)