kilpailut:2012:ll1206

Ti 12.6. HESSI-TALLILLA alk. klo 16 ESTERATSASTUSKILPAILUT


Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman (samalla seuranmestaruus 2002 ja myöhemmin syntyneet)
1. Okko Lahtinen - Nikolai UrHu M
2. Kaisa Kataja - Vahto UrHu
3. Amanda Uusi-Kämppä - Ipanan Tikkari
4. Sanni Vuorinen - Twilight Time
5. Emma Helminen - Nikolai UrHu M
6. Susanna Uotila - Pläsi UrHu M
7. Nelli Äijälä - Downhill Dewdrop (toiveena saada lähteä luokan viimeisenä)
8. Ada-Sofia Ahola - Niko M

Luokka 2 30 cm (samalla seuranmestaruus 1998 ja myöhemmin syntyneet) n. 16.30
1. Janika Pöysti - Alitalon Albert S-team
2. Kaisa Kataja - Vahto UrHu M
3. Eveliina Vaittinen - Nyytin Lauha UrHu M
4. Nea Törmänen - Klasika VARSA
5. Nea Mickelsson - Zodina
6. Minne Nyman - Bajarz TaNo
7. Mari Lahti -Hessin Myytti
8. Johanna Uotila - Hessi-Iida UrHu M
9. Ella Uusitalo - Pläsi UrHu M
10. Laura Haapakoski - Hessin Myrsky UrHu M
11. Milla Tuominen - Smokki
12. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU

Luokka 3 50 cm (samalla seuranmestaruus 1995 ja myöhemmin syntyneet) n. 17.15
1. Oona Ihamäki - Sarm-el-Seikh YR
2. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU
3. Mari Lahti -Hessin Myytti
4. Minne Nyman - Bajarz
5. Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri UrHu M
6. Nea Törmänen - Klasika VARSA
7. Eevastiina Heinänen - Diima K-HR
8. Nea Mickelsson - Dali ox
9. Kaisa Vuorinen - Eastwood UrHu
10. Sonia Nyman - Tarantin
11. Eveliina Vaittinen - Nyytin Lauha UrHu M
12. Laura Haapakoski - Hessin Myrsky UrHu M
13. Janika Pöysti - Alitalon Albert S-team

Luokka 4 70 cm (samalla seuranmestaruus juniorit)n. 18
1. Oona Ihamäki - Sarm-el-Seikh YR
2. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu
3. Eija Hietanen - Nyytin Lauha UrHu
4. Iiris Vaskela - Minimuusa UrHu M
5. Ida Nieminen - Bripoly XO YR
6. Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri UrHu M
7. Kaisa Vuorinen - Eastwood UrHu M
8. Mira Syrjänpää - Railon Onni SuoRa
9. Heidi Mattila - Gina NK SiRu
10. Sari Rupponen - Prymos LmR
11. Minne Nyman - Hessin Muusa TaNO
12. Liisa Saarinen - Virtuaali S-team
13. Emmi Lepola - Hessin Nöpi Urhu
14. Sonia Nyman - Tarantin

Luokka 5 80 cm (samalla seuranmestaruus seniorit)n. 18.50
1. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu
2. Eija Hietanen - Nyytin Lauha UrHu M
3. Heidi Mattila - Gina NK SiRu
4. Minne Nyman - Hessin Muusa TaNO
5. Mira Syrjänpää - Railon Onni SuoRa
6. Sari Rupponen - Prymos LmR
7. Ida Nieminen - Bripoly XO YR
8. Liisa Saarinen - Virtuaali S-team
9. Mari Saari-Kivistö - Novecento UrHu M
10. Emmi Lepola - Hessin Nöpi UrHu M

kilpailut/2012/ll1206.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)