Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


kilpailut:2012:ll2602

KEILAKUNKKU 1 SU 12.2.2012 klo 10 alk

Luokka 1 Prix de JA Tauriainen Oy, samalla nuorten hevosten (4-6-v)keilakunkku

1. 474 Eija Hietanen/Tiina Vesaniemi -Hessin Nöpi -08 (140 cm)
2. 407 Heidi Sinda -Hessin Muusa -07 UrHu (125 cm)
3. 462 Matti Lahtinen - Shea's Quinlan-06 Team Fincheval (125 cm)
4. 303 Päivi Valtonen Stonecastle's Wild Prince URaT (110 cm)
5. 371 Milla Tuominen -Hessin Myrsky -07 (110cm)
6. 318 Vivian Roine -Junibackens Fia PaHe (110 cm)
7. 469 Heidi Sinda/ -Bajarz -07 (125 cm)

Luokka 2 Prix de Ideal Harness, samalla parivaljakoiden keilakunkku n. 10.50
1. 325 Laura Kallioinen - Kitos UraT (110 cm)
2. 469 Heidi Sinda/ -Bajarz (125 cm)
3. 431 Jarmo Tauriainen /Jenny Thursberg HusR(125 cm)
4. 331 Pinja Sorjonen -Ruskelan Peppi P HusR (125 cm)
5. 303 Päivi Valtonen Stonecastle's Wild Prince URaT (110 cm)
6. 318 Vivian Roine -Junibackens Fia PaHe (110 cm)
7. 369 Laura Kallioinen - Ariel II UraT (110 cm)\

Luokka 3 Prix de Fleck, samalla junioreiden keilakunkku n.11.50
1. 373 Eija Hietanen/Tuuli Liski -Nikolai UrHu (110 cm)
2. 370 Iida Kallioinen - Ariel II UraT(110 cm)
3. 308 Satu Valkas -Damon BWKR
4. 371 Milla Tuominen -Hessin Myrsky -07 (110cm)
5. 331 Pinja Sorjonen -Ruskelan Peppi P HusR(125 cm)
6. 462 Matti Lahtinen - Shea's Quinlan-06 Team Fincheval (125 cm)
7. 305 Margit Ranta -Rivona UrHu (125 cm)
8. 415 Pekka Pusa -Vinha-Liinu TRS(125 cm)
9. 466 Maari Paju/Satu Myllyniemi -Hessin Jeviiri UrHu (125 cm)
10. 476 Mervi Laaksamo -Pläsi UrHu (125 cm)
11. 474 Eija Hietanen/Tiina Vesaniemi -Hessin Nöpi -08 (140 cm)
12. 470 Heidi Sinda -Istruktor UrHu (140 cm)\\' 13. 467 Leena Paija -Illuusia UrHu(140 cm)
14. 372 Ella Numminen -Hessi-Iida UrHu (110 cm)
15. 339 Iida Kallioinen - Kitos UraT (110 cm)
16. Satu Korhonen -Pretty Bettiina (114 cm)VEKARA

Luokka 4 Prix de Capolino, samalla senioreiden keilakunkku n. klo 14
1. 372 Ella Numminen -Hessi-Iida UrHu (110 cm)
2. 308 Satu Valkas -Damon BWKR
3. Satu Korhonen -Pretty Bettiina (114 cm)VEKARA
4. 470 Heidi Sinda -Istruktor UrHu(140 cm)
5. 467 Leena Paija -Illuusia UrHu (140 cm)
6. 431 Jarmo Tauriainen /Jenny Thursberg HusR(125 cm)
7. 415 476 Mervi Laaksamo -Pläsi UrHu (125 cm)
8. 305 Margit Ranta -Rivona UrHu (125 cm)
9. Pekka Pusa -Vinha-Liinu TRS(125 cm)
10. 414 Kirsi Visakoivu Vahto UrHu (125 cm)
11. 440 Taru Suominen -Usvan Ronja WiuHu (125 cm)
12. 466 Maari Paju/Satu Myllyniemi -Hessin Jeviiri UrHu (125 cm)
13. 407 Heidi Sinda -Hessin Muusa -07 UrHu (125 cm)
14. 373 Eija Hietanen/Tuuli Liski -Nikolai UrHu

Harjoitus 1 n. klo 15

1. Eija Hietanen -Valman Valtti -2009
2. Päivi Valtonen - Pikku Otto
3. Mira Hiltunen -Hessin Odessa -2009
4. Heidi Sinda -Savelan Puistotäti -2009

Harjoitus 2 ohjasajo
1. Milla Tuominen -Hessin Patruuna -2010
2. Piia Kaunisto- Hessin Paronitar -2010
3. Satu Korhonen - Jokimäen Samppa -2009
3. Leena Paija/Marjo Kulmanen - Hunningon Hanski- 2010
4. Heidi Sinda/Kristina Kemi - Rohkelikon Into -
5. Ella Numminen /-Hessin Bätman -2010
6. Eija Hietanen/ -Hessin Ritari -2011

kilpailut/2012/ll2602.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)