Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2012:ll2602 [06/02/12 23:36:29] – heidi | kilpailut:2012:ll2602 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | **KEILAKUNKKU 1 SU 12.2.2012 klo 10 alk**\\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 1 Prix de JA Tauriainen Oy, samalla nuorten hevosten (4-6-v)keilakunkku** | ||
+ | |||
+ | 1. 474 Eija Hietanen/ | ||
+ | 2. 407 Heidi Sinda -Hessin Muusa -07 UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 3. 462 Matti Lahtinen - Shea's Quinlan-06 Team Fincheval (125 cm)\\ | ||
+ | 4. 303 Päivi Valtonen Stonecastle' | ||
+ | 5. 371 Milla Tuominen -Hessin Myrsky -07 (110cm)\\ | ||
+ | 6. 318 Vivian Roine -Junibackens Fia PaHe (110 cm)\\ | ||
+ | 7. 469 Heidi Sinda/ -Bajarz -07 (125 cm)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 2 Prix de Ideal Harness, samalla parivaljakoiden keilakunkku** n. 10.50\\ | ||
+ | 1. 325 Laura Kallioinen - Kitos UraT (110 cm)\\ | ||
+ | 2. 469 Heidi Sinda/ -Bajarz (125 cm)\\ | ||
+ | 3. 431 Jarmo Tauriainen /Jenny Thursberg HusR(125 cm)\\ | ||
+ | 4. 331 Pinja Sorjonen -Ruskelan Peppi P HusR (125 cm)\\ | ||
+ | 5. 303 Päivi Valtonen Stonecastle' | ||
+ | 6. 318 Vivian Roine -Junibackens Fia PaHe (110 cm)\\ | ||
+ | 7. 369 Laura Kallioinen - Ariel II UraT (110 cm)\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 3 Prix de Fleck, samalla junioreiden keilakunkku** n.11.50\\ | ||
+ | 1. 373 Eija Hietanen/ | ||
+ | 2. 370 Iida Kallioinen - Ariel II UraT(110 cm)\\ | ||
+ | 3. 308 Satu Valkas -Damon BWKR\\ | ||
+ | 4. 371 Milla Tuominen -Hessin Myrsky -07 (110cm)\\ | ||
+ | 5. 331 Pinja Sorjonen -Ruskelan Peppi P HusR(125 cm)\\ | ||
+ | 6. 462 Matti Lahtinen - Shea's Quinlan-06 Team Fincheval (125 cm)\\ | ||
+ | 7. 305 Margit Ranta -Rivona UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 8. 415 Pekka Pusa -Vinha-Liinu TRS(125 cm)\\ | ||
+ | 9. 466 Maari Paju/Satu Myllyniemi -Hessin Jeviiri UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 10. 476 Mervi Laaksamo -Pläsi UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 11. 474 Eija Hietanen/ | ||
+ | 12. 470 Heidi Sinda -Istruktor UrHu (140 cm)\\' | ||
+ | 13. 467 Leena Paija -Illuusia UrHu(140 cm)\\ | ||
+ | 14. 372 Ella Numminen -Hessi-Iida UrHu (110 cm)\\ | ||
+ | 15. 339 Iida Kallioinen - Kitos UraT (110 cm)\\ | ||
+ | 16. Satu Korhonen -Pretty Bettiina (114 cm)VEKARA\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 4 Prix de Capolino, samalla senioreiden keilakunkku** n. klo 14\\ | ||
+ | 1. 372 Ella Numminen -Hessi-Iida UrHu (110 cm)\\ | ||
+ | 2. 308 Satu Valkas -Damon BWKR\\ | ||
+ | 3. Satu Korhonen -Pretty Bettiina (114 cm)VEKARA\\ | ||
+ | 4. 470 Heidi Sinda -Istruktor UrHu(140 cm)\\ | ||
+ | 5. 467 Leena Paija -Illuusia UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | 6. 431 Jarmo Tauriainen /Jenny Thursberg HusR(125 cm)\\ | ||
+ | 7. 415 476 Mervi Laaksamo -Pläsi UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 8. 305 Margit Ranta -Rivona UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 9. Pekka Pusa -Vinha-Liinu TRS(125 cm)\\ | ||
+ | 10. 414 Kirsi Visakoivu | ||
+ | 11. 440 Taru Suominen -Usvan Ronja WiuHu (125 cm)\\ | ||
+ | 12. 466 Maari Paju/Satu Myllyniemi -Hessin Jeviiri UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 13. 407 Heidi Sinda -Hessin Muusa -07 UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 14. 373 Eija Hietanen/ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Harjoitus 1** n. klo 15\\ | ||
+ | |||
+ | 1. Eija Hietanen -Valman Valtti -2009\\ | ||
+ | 2. Päivi Valtonen - Pikku Otto \\ | ||
+ | 3. Mira Hiltunen -Hessin Odessa -2009\\ | ||
+ | 4. Heidi Sinda -Savelan Puistotäti -2009\\ | ||
+ | |||
+ | **Harjoitus 2 ohjasajo**\\ | ||
+ | 1. Milla Tuominen -Hessin Patruuna -2010\\ | ||
+ | 2. Piia Kaunisto- Hessin Paronitar -2010\\ | ||
+ | 3. Satu Korhonen - Jokimäen Samppa -2009\\ | ||
+ | 3. Leena Paija/Marjo Kulmanen - Hunningon Hanski- 2010\\ | ||
+ | 4. Heidi Sinda/ | ||
+ | 5. Ella Numminen /-Hessin Bätman -2010\\ | ||
+ | 6. Eija Hietanen/ -Hessin Ritari -2011\\ |