BALTIC CUP Hessi-talli, Urjala


Luokka 6 Alue helppo, Prix de Paijan tilateurastamo avoin hevosille
1 440 Suominen Taru /Eklöf Henry Usvan Ronja WiuHu -50,00 vp
2 424 Hakala Saana/Läksy Tiina Loimihaan Aune LoimURa -50,33 vp

3 412 Valo Johanna/Forsell Tiia V.H. Al-Yazi Be ox HusR -62,67 vp
4 488 Paju Maarit/ Murola Jarmo Derüs UrHu - 79 vp
5 483 Laaksamo Mervi/Laaksamo Iina-Maria Pann UrHu -88 vp
( C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H Arunas Jurtaitis (LIT)

Luokka 5 Alue helppo, Prix de Urjalan Osuuspankki avoin nuorille poneille/ hevosille (2008 - 2006 synt)
1 407 Sinda Heidi/ Minna Räf Hessin Muusa UrHu - 44,67 vp
2 486 Lahti Taru/Hämäläinen Marjo Caramante TR - 47,00 vp
3 485 Järvinen Talvikki/Christiansen Camilla Danser T K-HR - 47,33 vp

4 469 Sinda Heidi/ Lahti Mari Bajarz UrHu -51,33 vp
5 401 Särmäharju Marko/Lepola Emmi Hessin Nöpi SFH - 53,33 vp
6 417 Sinda Heidi/Kaunisto Piia Hessin Nitro UrHu - 54,67 vp
7 304 Hakala Saana/Virtanen Roosa Silent's Starlight Blond LoimURa -55 vp
8 484 Hakala Saana/Manninen Sonja Romeo XII LoimURa -55,67 vp
9 462 Lahtinen Matti/Peltonen Kristiina Shea's Quinlan Team Fincheval -61,67 vp

C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H Arunas Jurtaitis (LIT)

Luokka 7 Alue helppo, Prix de Vihannes Vinnikainen avoin poneille/ponipareille. shetlanninponien mestaruusluokka
1 353 Lehmusvaara Soila Kotimäen Fantacy 1046 SH NuR -42,67 vp
2 360 Harakka Minna Ylva UrHu -46,33 vp

3 308 Valkas Satu Damon BWR -53,33 vp
4 325 Kallioinen Laura Kitos URaT

5 331 Sorjonen Pinja Ruskelan Peppi P 893 SH HusR -56 vp

C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H Arunas Jurtaitis (LIT)

LOUNASTAUKO

Luokka 3 Kansallinen vaativa Baltic Cup 2. osakilpailu, Prix de kuormalavakeskus Tauriainen

1 156 Raila Almutis Bondas Liettua -33,87 vp
2 180 Särmäharju Marko/Lepola Emmi Coen D SFH - 39,20 vp
3 187 Sinda Heidi/Lahti Mari Instruktor UrHu - 45,07 vp

4 170 Sinda Heidi /Kaunisto Piia Hessin Jeviiri UrHu -47,73 vp
4 167 Kalalahti Leena/Haapala Suvi Izer LoimURa -47,73 vp
6 183 Holmasto Tove-Maria Lavaletto KrR -49,33 vp
7 153 Härkönen Annika/Gröhn Marika Conversano Legeny SRS - 49,87 vp
8 186 Vilenius Sari/Vilenius Juha Kirkastus UrHu -50,67 vp
9 158 Huttunen Sirpa/Piirainen Katja Veluto MänRa -54,93 vp

10 159 Sture Dace/Sturis Karlis Hipija Latvia - 56,80 vp
11 182 Paija Leena/Kulmanen Marjo Illuusia UrHu -58,40 vp
12 157 Holmasto Tove-Maria Shalimar KrR -59,67 vp

C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H Arunas Jurtaitis (LIT)

Luokka 1 Kansallinen vaativa Baltic Cup 2. osakilpailu Prix de Supermarket Mari avoin yksikkö poneille
1 104 Kalalahti Hannu/Haapala Suvi Hessin Vihtori LoimURa - 40,53 vp
2 102 Friis Anne/Rissanen Jenni Friisin Paletti UrHu -44,53 vp

3 107 Vähä-Erkkilä Leena/Tuomainen Aino S.W. Summer's Dream Prince HusR - 46,67 vp
4 108 Kalalahti Leena/Laine Susanna Vuohimäen Havu LoimURa - 48 vp

5 110 Raila Marijonas Gnomas Liettua -52,27 vp
6 106 Takkinen Raisa / Tillaeus Essi Hipon Rolle ValRa - 54,07 vp
C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H Arunas Jurtaitis (LIT)

Luokka 4 Kansallinen vaativa Baltic Cup 2. osakilpailu, Prix de Velj Wahlsten avoin parihevosille
1 253 Tauriainen Jarmo/Thusberg Jenny Yk Dark Henk HusR -37,87 vp
C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H Arunas Jurtaitis (LIT)

 
kilpailut/2012/tulokset2707.txt · Viimeksi muutettu: 2012/07/29 14:25 / heidi
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki