kilpailut:2013:0608

Ti 6.8. Iltaestekisa + tarkkuus

-Alustavaa lähtölistaa-

klo 16.30 alk
Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman

1. Julia Yli-Parri - Ylva
2. Ada-Sofia Ahola-Nikolai \\
3. Anette Sillanpää - Hessi-Iida
4. Aino Huusari - Daimler One YR
5. Catharina Hyvärinen -Arvo
6. Senni Malin - Rätvänä TaNo
7. Kaisa Karhusaari - Pulla
8. Eimi Hyvärinen -Nikolai
9. Tiina Vesaniemi -T.M.Titanikki UrHu
10. Anna Koski - Ylva

Luokka 2 30 cm 367.2 n. 17.10
1. Johanna Uotila -Hessi-Iida UrHu
2. Juulia Pirinen - Vuokko, Tammelan Nousu
3. Ella Uusitalo -Elovehna UrHu
4. Tiina Vesaniemi -T.M.Titanikki UrHu
5. Lotta Heinonen - Sunshine's Raindrop Vesra
6. Juulia Pirinen - La Femme II, Tammelan Nousu
7. Niina Mitlöhner - Bruno
8. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli, JRS

Luokka 3 50 cm 367.2 n. 17.45
1. Laura Haapakoski -Myrsky UrHu
2. Lotta Heinonen - Sunshine's Raindrop Vesra
3. Satu Viholainen - Totemimmi FR
4. Eveliina Vaittinen - Elovehna UrHu
5. Olivia Leino - Rätvänä TaNo
6. Mari Lahti -Hessin Odessa YR
7. Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri
8. Nea Törmänen -Klassika VARSA
9. Jutta Pirinen - La Femme II, Tammelan Nousu
10. Sanni Willman - Melika, Similän Ratsastusurheilijat
11.Lilli Aalto - Jaska UrHu

Luokka 4 70 cm 367.2 n. 18.30
1. Hilja Markkola - Vantasiina, iso poni, TRS
2. Emmi Lepola - Hessin Nöpi UrHu
3. Susanna Järäinen - Oksasnapsi Rusko
4. Sanni Willman - Melika, Similän Ratsastusurheilijat
5. Milla Malin - Täyslatinki TaNo
6. Nea Törmänen -Klassika VARSA
7. Minna Harakka - Y.P.Son UrHu
8. Lilli Aalto - Jaska UrHu
9. Heidi Huuska - Liepsna
10. Emma Willman - Aleksander Suur, Similän Ratsastusurheilijat
11. Susanna Sammalniemi - Westerling
12. Olivia Leino - Rätvänä TaNo
13. Hilja Markkola - Tukkilan Esteri, hevonen, TRS

Luokka 5 85 cm 367.2 n. 19.15
1. Hilja Markkola - Vantasiina, iso poni, TRS
2. Susanna Järäinen - Oksasnapsi Rusko
3. Emma Willman - Aleksander Suur, Similän Ratsastusurheilijat
4. Susanna Sammalniemi - Westerling
5. Milla Malin - Täyslatinki TaNo
6. Johanna Pihlaja - Konwalia UrHu
7. Maarit Lahtinen - Runopoika YR
8. Paula Suonkanta - Sarma UrHU
9. Hilja Markkola - Tukkilan Esteri TRS

Luokka 6 Tarkkuus + 30 cm n. 20
1. Satu Korhonen - Jyvämäen Carcci
2. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky 110 cm
3. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 125 cm
4. Leena Paija -Illuusia UrHu 140 cm
5. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 125 cm
6. Heidi Sinda -Gnist Varde 125 cm
7. Eveliina Vaittinen -Hessi-Iida UrHu 110 cm
8. Satu Korhonen - Midgårds Bergstuva

Luokka 7 Tarkkuus + 20 cm n. 20.30
1. Eveliina Vaittinen -Hessi-Iida UrHu 110 cm
2. Heidi Sinda -Gnist Varde 125 cm
3. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 125 cm
4. Leena Paija -Illuusia UrHu 140 cm
5. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky 110 cm

kilpailut/2013/0608.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)