Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2013:0608 [05/08/13 14:15:48] – leena | kilpailut:2013:0608 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Ti 6.8. Iltaestekisa + tarkkuus ====== | ||
+ | -Alustavaa lähtölistaa-\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | klo 16.30 alk\\ | ||
+ | **Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Julia Yli-Parri - Ylva\\ | ||
+ | 2. Ada-Sofia Ahola-Nikolai \\\\ | ||
+ | 3. Anette Sillanpää - Hessi-Iida\\ | ||
+ | 4. Aino Huusari | ||
+ | 5. Catharina Hyvärinen -Arvo\\ | ||
+ | 6. Senni Malin - Rätvänä TaNo\\ | ||
+ | 7. Kaisa Karhusaari - Pulla\\ | ||
+ | 8. Eimi Hyvärinen -Nikolai\\ | ||
+ | 9. Tiina Vesaniemi -T.M.Titanikki UrHu\\ | ||
+ | 10. Anna Koski - Ylva \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 30 cm 367.2** n. 17.10\\ | ||
+ | 1. Johanna Uotila -Hessi-Iida UrHu\\ | ||
+ | 2. Juulia Pirinen | ||
+ | 3. Ella Uusitalo -Elovehna UrHu\\ | ||
+ | 4. Tiina Vesaniemi -T.M.Titanikki UrHu\\ | ||
+ | 5. Lotta Heinonen - Sunshine' | ||
+ | 6. Juulia Pirinen - La Femme II, Tammelan Nousu\\ | ||
+ | 7. Niina Mitlöhner - Bruno\\ | ||
+ | 8. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli, JRS\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 50 cm 367.2** n. 17.45\\ | ||
+ | 1. Laura Haapakoski -Myrsky UrHu\\ | ||
+ | 2. Lotta Heinonen - Sunshine' | ||
+ | 3. Satu Viholainen - Totemimmi FR\\ | ||
+ | 4. Eveliina Vaittinen - Elovehna UrHu\\ | ||
+ | 5. Olivia Leino - Rätvänä TaNo\\ | ||
+ | 6. Mari Lahti -Hessin Odessa YR\\ | ||
+ | 7. Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri\\ | ||
+ | 8. Nea Törmänen -Klassika VARSA\\ | ||
+ | 9. Jutta Pirinen - La Femme II, Tammelan Nousu\\ | ||
+ | 10. Sanni Willman - Melika, Similän Ratsastusurheilijat\\ | ||
+ | 11.Lilli Aalto - Jaska UrHu\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 70 cm 367.2** n. 18.30\\ | ||
+ | 1. Hilja Markkola - Vantasiina, iso poni, TRS\\ | ||
+ | 2. Emmi Lepola - Hessin Nöpi UrHu\\ | ||
+ | 3. Susanna Järäinen - Oksasnapsi Rusko\\ | ||
+ | 4. Sanni Willman - Melika, Similän Ratsastusurheilijat\\ | ||
+ | 5. Milla Malin - Täyslatinki TaNo\\ | ||
+ | 6. Nea Törmänen -Klassika VARSA\\ | ||
+ | 7. Minna Harakka - Y.P.Son UrHu\\ | ||
+ | 8. Lilli Aalto - Jaska UrHu\\ | ||
+ | 9. Heidi Huuska - Liepsna\\ | ||
+ | 10. Emma Willman - Aleksander Suur, Similän Ratsastusurheilijat\\ | ||
+ | 11. Susanna Sammalniemi - Westerling\\ | ||
+ | 12. Olivia Leino - Rätvänä TaNo\\ | ||
+ | 13. Hilja Markkola - Tukkilan Esteri, hevonen, TRS\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 85 cm 367.2** n. 19.15\\ | ||
+ | 1. Hilja Markkola - Vantasiina, iso poni, TRS\\ | ||
+ | 2. Susanna Järäinen - Oksasnapsi Rusko\\ | ||
+ | 3. Emma Willman - Aleksander Suur, Similän Ratsastusurheilijat\\ | ||
+ | 4. Susanna Sammalniemi - Westerling\\ | ||
+ | 5. Milla Malin - Täyslatinki TaNo\\ | ||
+ | 6. Johanna Pihlaja - Konwalia UrHu\\ | ||
+ | 7. Maarit Lahtinen - Runopoika YR\\ | ||
+ | 8. Paula Suonkanta - Sarma UrHU\\ | ||
+ | 9. Hilja Markkola - Tukkilan Esteri TRS\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 6 Tarkkuus + 30 cm** n. 20 \\ | ||
+ | 1. Satu Korhonen - Jyvämäen Carcci \\ | ||
+ | 2. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky 110 cm\\ | ||
+ | 3. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 125 cm\\ | ||
+ | 4. Leena Paija -Illuusia UrHu 140 cm\\ | ||
+ | 5. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 125 cm\\ | ||
+ | 6. Heidi Sinda -Gnist Varde 125 cm\\ | ||
+ | 7. Eveliina Vaittinen -Hessi-Iida UrHu 110 cm\\ | ||
+ | 8. Satu Korhonen - Midgårds Bergstuva\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 7 Tarkkuus + 20 cm** n. 20.30\\ | ||
+ | 1. Eveliina Vaittinen -Hessi-Iida UrHu 110 cm\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda -Gnist Varde 125 cm\\ | ||
+ | 3. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 125 cm\\ | ||
+ | 4. Leena Paija -Illuusia UrHu 140 cm\\ | ||
+ | 5. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky 110 cm\\ | ||
+ | \\ |