kilpailut:2013:131404

VALJAKKOTARKKUUS - kilpailuharjoitus SU 14.4. KEILAKUNKKU Cup 3 - v 13.4. klo 22.30

Klo 10 alk

Luokka 1 Prix de Ideal Harness, samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille + 35 cm
1. Heidi Sinda / Mira Hiltunen - Hessin Odessa-09 (125 cm)UrHu (KK)
2. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Stonecastle's Wild Prince 110 cm URat(KK)
3. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky (110 cm) UrHu (KK)
4. Heidi Sinda / Lea Karjomaa - Savelan Puistotäti (125 cm) UrHu (KK)
5. Heidi Sinda -Hessin Muusa (125 cm) UrHu (KK)
6. Emmi Lepola / Sanni Karonen - Hessin Nöpi (140 cm) UrHu (KK)
7. Henri Rinne/Laura Rinne - Eolina 110 cm URat
8. Eveliina Vaittinen -Hessi -Iida (110 cm UrHu

Luokka ja Nuorten hevosen Keilakunkku 2013 palkintojenjaot


Luokka 2 Prix de Mountain Horse, samalla KEILAKUNKKU K-30, avoin aloitteleville aikuiskuskeille + 30 cm n. klo 10.50
1. Henri Rinne/Laura Rinne - Eolina 110 cm (KK)
2. Heidi Sinda / Lea Karjomaa - Savelan Puistotäti (125 cm) UrHu
3. Deilina Bishop- Santalan Diana (126 cm)(KK)
4. Susan Suomi / Zyrlex SFHY 110cm (KK)
5. Lisa Suominen/Tiina Suominen - Safiiri (110 cm) (KK)

Luokka ja Aloittelevien aikuiskuskejen Keilakunkku 2013 palkintojenjaot

Luokka 3 Prix de Fleck, samalla KEILAKUNKKU juniori kuskeille + 30 cm n. 11.45

1. Eveliina Vaittinen -Hessi -Iida (110 cm UrHu (KK)
2. Henri Rinne/Lisa Suominen - Safiiri 110 cm
3. Tuuli Liski - Nikolai UrHu (125 cm)(KK)
4. Matti Lahtinen -Shea`Quinlan (125 cm) Team Cheval
5. Kirsi Visakoivu /Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli (125 cm)UrHu
6. Aino Ruoho -Turo Teilori (125 cm) UrHu
7. Satu Valkas/Jenita Henni -Damon BWKR (94 cm)
8.Laura Haapakoski -Hessin Myrsky (110 cm) UrHu (KK)
9. Laura Rinne - Niemenpellon Mimosa URat

Luokka ja JUNIORI Keilakunkku 2013 palkintojenjaot

Luokka 4 Prix de Velj Wahlsten, samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille +25 cm n. 12.45
1. Laura Rinne - Niemenpellon Mimosa
2. Satu Valkas/Jenita Henni -Damon BWKR (94 cm)
3. Aino Ruoho -Turo Teilori (125 cm) UrHu
4. Kirsi Visakoivu /Eva Sandbäck-Pajunoja -Pikku-Epeli (125 cm)UrHu
5. Matti Lahtinen -Shea`Quinlan (125 cm) Team Cheval
6. Heidi Sinda -Hessin Muusa (125 cm) UrHu
7. Emmi Lepola / Sanni Karonen - Hessin Nöpi (140 cm)UrHu
8. Susan Suomi / Zyrlex SFHY 110cm
9. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Stonecastle's Wild Prince 110 cm (KK)
Luokka ja SENIORI Keilakunkku 2013 palkintojenjaot

Nuorten harjoitus n. 13.40
Ohjasajo
1. Eveliina Vaittinen - Hessin Simkent
2. Maiju Karonen - Hessin Ritari

Tarkkuusajo taluttaja sallittu
1. Heidi Sinda - Ai.Ka Elegia
2. Milla Tuominen - Hessin Patruuna
3. Aino Ruoho - Lakupeikko

n 14 Nuorten hevosten harjoituksen palkintojen jako

TOIMIHENKILÖT
Tuomari Ari Erikson
Sihteeri Anne-Mari Vaskela
Kuulutus
Tulospalvelu Ritva Mansikkamäki
Ratamestari Juha Vilenius
Liputus
Rata Ilkka Tonteri
Rata
Rata
Portti\ Verkka\ Palkinnot Anne-Mari Vaskela
Kanslia Tiiu Vorne
Buffa Anne Liski

kilpailut/2013/131404.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)