kilpailut:2013:tulokset0406

Ti 4.6. kouluratsastuskilpailut

UrHun koulumestaruudet, Hessi-Talli


Luokka 1 Raviohjelma )

1. Heidi Sinda - Osku UrHu 168 p 80%
2. Eveliina Vaittinen -Stella Elona 164 p 78%
3. Ella Uusitalo - Hessin Jeviiri UrHu 157 p 74,7%

4. Johanna Pösö - Viva II Kasr 155 p 73,8%
5. Iita Marttila - Diavolo VARSA 151 p 71,9%
6. Annika Peltola - Mickey SiRu 151 p 71,9%
7. Mari Vainio - Piga Kasr 136 p 64,7%
8. Salla-Mari Manninen - Texas Eric VARSA 126 p 60%


Luokka 2 Helppo C:1 (samalla UrHun MESTARUUS juniorit) RATA 1

1. Elli Marttila - Lillevangs Ember VARSA / 135 p 67,5%
2. Mia-Mari Puustinen - Peltsin Paltsi / 134 p 67%
3. Mira Jaakkola - Illuusia / 126 p 63%
3. Juulia Pirinen - Rätvänä TaNo 126 p 63%
5. Nea Törmänen - Klasika VARSA / 125 p 62,5%
5. Eveliina Vaittinen - Stella Elona UrHu / 125 p 62,5%
7. Sanna Eeva - Donellis Paladin FR - 119 p 59,5%
8. Janika Lönnroth - Savelan Puistotäti UrHu 118 p 59%
9. Ella Uusitalo - Hessin Jeviiri UrHu 118 p 59%
10. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky - 115 p 57,5%
11. Annaleena Mänki - Täpi SiRu 109 p 54,5%
12. Anna Karppinen - Irmeli Steam 107 p 53,5%
13. Emma Punto - Klasika 95 p 47,5%
14. Heidi Sinda - Osku UrHu hylätty / radalta poistuminen

UrHun JUNIORIMESTARUUS 2013

1. Eveliina Vaittinen - Stella Elona
2. Laura Haapakoski - Hessin Myrsky
3. Ella Uusitalo - Hessin Jeviiri

Luokka 4 Kür Helppo C - Helppo B RATA 1

1. Mimosa Penttinen - Weltlicht RR 66 %
2. Sanna Heikkilä- Villen Vamppi SuoRa 58,5%


Luokka 3 KN Special (samalla UrHun MESTARUUS seniorit ) RATA 2

1. Mari Saari-Kivistö -Maggen UrHu - 179 p 71,6%
2. Mia-Mari Puustinen - Irmeli Steam 167,5 p 67%\
3. Maria Nikkilä - Rannikon Taisto Suontaan Rats 159 p 63,6%
4. Anna Bergström - Kirkastus TRS 157 p 62,8%
5. Martta Elonheimo -Loitsu 155 p 62%

6. Suvi Laitinen - Gransvarten YR 154 p 61,6%
7. Emma Maunu - Huima Väkkärä FR153,5 p 61,4%
8. Anna-Kreetta Niemi - Camilla Ger S-team 150 p 60%
9. Anna Lehtinen - Wilma TaNo 148 p 59,2%\\
10. Milla Malin - Mirtti TaNo 146 p 58,4%
11. Johanna Pihlaja - Konwalia UrHu 145,5 p 58,2%
12. Mia-Mari Puustinen - Peltsin Paltsi Steam 145,5 p 58,2%
13.Minna Juusti - Camilla GER Steam 140,5 p 56,2%
14.Milla Malin - Rätvänä TaNo 140,5 p 56,2%
15. Jutta Pirinen - La Femme II, Tammelan Nousu 133 p 53,2%

UrHun SENIORIMESTARUUS 2013

1. Mari Saari-Kivistö -Maggen UrHu
2. Martta Elonheimo -Loitsu
3. Johanna Pihlaja - Konwalia UrHu

kilpailut/2013/tulokset0406.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)