kilpailut:2013:tulokset0608

Ti 6.8. Iltaestekisa + tarkkuus

-Alustavaa lähtölistaa-

klo 16.30 alk
Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman

1. Aino Huusari - Daimler One YR 0 v 1.01,91s
2. Senni Malin - Rätvänä TaNo 0 vp 1.12,90s
3. Ada-Sofia Ahola-Nikolai 0 vp 1.17,38s

4. Julia Yli-Parri - Ylva 0 vp 1.21,38s
5. Anna Koski - Ylva 0 vp 1.22,42
6. Eimi Hyvärinen -Nikolai 0 vp 1.42,00s
7. Kaisa Karhusaari -Hessin Lilli JRS 0 vp 1.46,13s
8. Catharina Hyvärinen -Arvo 0 vp 2.02,81s
9. Anette Sillanpää - Hessi-Iida 0 vp 2.21,31s
10. Tiina Vesaniemi -T.M.Titanikki UrHu 4 vp 52,75s


Luokka 2 30 cm 367.2 n. 17.10
1. Juulia Pirinen - Vuokko, Tammelan Nousu 0vp 43,14s
2. Johanna Uotila -Hessi-Iida UrHu 0vp 49,56s

3. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli, JRS 0vp 64,64
4. Tiina Vesaniemi -T.M.Titanikki UrHu 4vp 56,69s
5. Ella Uusitalo -Elovehna UrHu 8vp 40,03


Luokka 3 50 cm 367.2 n. 17.45

1. Sanni Willman - Melika, Similän Ratsastusurheilijat 0vp 33,03s
2. Jutta Pirinen - La Femme II, Tammelan Nousu 0vp 33,53
3. Nea Törmänen -Klassika VARSA 0vp 37,83s

4.Lilli Aalto - Jaska UrHu 0vp 39,50s
5. Olivia Leino - Rätvänä TaNo 0vp 39,87s
6. Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri 0vp 43,46s
7. Lotta Heinonen - Sunshine's Raindrop Vesra 0vp 45,82s
8. Satu Viholainen - Totemimmi FR 4vp 35,01s
9. Eveliina Vaittinen - Elovehna UrHu 4vp 46,41s
10. Niina Mitlöhner - Bruno 4vp 1.13,20s


Luokka 4 70 cm 367.2
1. Milla Malin - Täyslatinki TaNo 0-0vp 32,33s
2. Sanni Willman - Melika, Similän Ratsastusurheilijat 0-0vp 33.06
3. Susanna Järäinen - Oksasnapsi Rusko 0-0vp 35,78s
4. Hilja Markkola - Vantasiina, iso poni, TRS 0-0vp 37,72

5. Nea Törmänen -Klassika VARSA 0-0vp 39,47s
6. Lilli Aalto - Jaska UrHu 0-0vp 41,13s\ 7. Hilja Markkola - Tukkilan Esteri TRS 0-0vp 47,53
8. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri UrHu 0- 4vp 49,66s
9. Emma Willman - Aleksander Suur SiRa 4vp 30,43s
10. Olivia Leino - Rätvänä TaNo 4vp 37,22s
11. Emmi Lepola - Hessin Nöpi UrHu 4vp 43,72s
12. Minna Harakka - Y.P.Son UrHu 4vp 50,39s
13. Heidi Huuska - Liepsna 4vp 54,45s
14. Susanna Sammalniemi - Westerling 8vp 57,00


Luokka 5 85 cm 367.2 n. 19.15
1. Paula Suonkanta - Sarma UrHU 0vp 34,97s
2. Susanna Järäinen - Oksasnapsi Rusko 0vp 37,56s
3. Maarit Lahtinen - Runopoika YR 0vp 41,31s

4. Hilja Markkola - Vantasiina, iso poni, TRS 0vp 42,00s
5. Susanna Sammalniemi - Westerling 4vp 51,05s
6. Johanna Pihlaja - Konwalia UrHu 4vp 57,96s
7. Milla Malin - Täyslatinki TaNo 8vp 35,10s
8. Hilja Markkola - Tukkilan Esteri TRS 8vp 68.61\ 9. Emma Willman - Aleksander Suur, Similän Ratsastusurheilijat 12vp 46,68


Luokka 6 Tarkkuus + 30 cm n. 20
1. Eveliina Vaittinen -Hessi-Iida UrHu 0vp 2.03,15
2. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 0vp 2.05,27
3. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky 0vp 2.10,02s

4. Heidi Sinda/Annika Tanskanen -Gnist Varde 0vp 2.12,74
5. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 0vp 2.26,77s
6 Satu Korhonen - Jyvämäen Carcci 0vp 3.09,98s
7. Satu Korhonen - Midgårds Bergstuva 0vp 3.23,27s
8. Leena Paija/Emilia Ilomäki -Illuusia UrHu 12vp 2.06,59s


Luokka 7 Tarkkuus + 20 cm n. 20.30
1. Eveliina Vaittinen -Hessi-Iida UrHu 0vp 1.55,23s
2. Heidi Sinda/Annika Tanskanen -Gnist Varde 0vp 2.05,56s

3. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 8vp 1.57,74s
4. Leena Paija/Emilia Ilomäki -Illuusia UrHu 8vp 2.03,30s


kilpailut/2013/tulokset0608.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)