kilpailut:2013:tulokset1404

VALJAKKOTARKKUUS - kilpailuharjoitus SU 14.4. KEILAKUNKKU Cup 3 -TULOKSET

1. vaihe2. vaihe
EstevpVpyhtAikaEstevpVpyhtAika
Luokka 1 Prix de Ideal Harness, samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille + 35 cm
1.Heidi Sinda - Hessin Muusa UrHu002.19,220036,98
2.Laura Rinne/Ida Kallioinen - Stonecastle's Wild Prince Urat002.14,000039,82
3.Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida UrHu002.41,980048,88
4.Henri Rinne / Laura Rinne - Eolina URat002.41,820052,00
5.Laura Haapakoski - Hessin Myrsky UrHu03,172.48,34
6.Heidi Sinda / Lea Karjomaa - Savelan Puistotäti UrHu07,012.56,03
7.Heidi Sinda / Mira Hiltunen - Hessin Odessa-09 UrHu 08,822.59,65
8.Emmi Lepola / Sanni Karonen - Hessin Nöpi UrHu992.34,09
Luokka 2 Prix de Mountain Horse, samalla KEILAKUNKKU K-30, avoin aloitteleville aikuiskuskeille + 30 cm
1.Heidi Sinda / Lea Karjomaa - Savelan Puistotäti UrHu002.38,230058,39
2.Lisa Suominen / Tiina Suominen – Safiiri882.21,78
3.Susan Suomi / Zyrlex SFHY013,763.09,52
4.Henri Rinne / Laura Rinne – Eolina914,522,53,04
5.Deilina Bishop - Santalan Diana514,893.01,78
6.Marjo Tuomisto – Väiskihyl
Luokka 3 Prix de Fleck, samalla KEILAKUNKKU juniori kuskeille + 30 cm
1.Laura Rinne - Niemenpellon Mimosa URat002.12,440042,00
2.Kirsi Visakoivu / Tiiu Vorne - Pikku-Epeli UrHu002.24,060045,22
3.Eveliina Vaittinen -Hessi -Iida UrHu002.32,030048,19
4.Satu Valkas / Jenita Henni - Damon BWKR00232,470050,40
5.Susan Suomi - Zyrlex SFHY002.26,000050,81
6.Laura Haapakoski - Hessin Myrsky UrHu332.29,34
7.Aino Ruoho - Turo Teilori UrHu332.33,41
8.Tuuli Liski - Nikolai UrHu04,662.43,31
9.Henri Rinne / Lisa Suominen - Safiiri04,82.43,6
10.Matti Lahtinen – Shea`s Quinlan Team Cheval09,562.53,12
Luokka 4 Prix de Velj Wahlsten, samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille +25 cm
1.Laura Rinne / Ida Kallioinen - Stonecastle's Wild Prince002.07,880034,22
2.Heidi Sinda - Hessin Muusa UrHu002.18,810035,41
3.Laura Rinne - Niemenpellon Mimosa002.07,390038,02
4.Satu Valkas/Jenita Henni - Damon BWKR03,082.33,16
5.Kirsi Visakoivu / Tiiu Vorne - Pikku-Epeli UrHu662.27,00
6.Emmi Lepola / Sanni Karonen - Hessin Nöpi UrHu67,852.30,69
7.Aino Ruoho - Turo Teilori UrHu613,952.42,9
8.Marjo Tuomisto – Väiski015,442.57,87
9.Matti Lahtinen – Shea`s Quinlan Team Cheval615,982.46,96
kilpailut/2013/tulokset1404.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)