kilpailut:2013:tulokset2008

Ti 20.8. Iltaestekisa + tarkkuus

klo 16.30 alk

Luokka 1 - Puomiluokka taluttajalla tai ilman

1. Alina Palonen - Myrände Blixten SiRu53+68 =121 p (1.44)
2. Nea Valkama -Nikolai 46+ 72 = 118 p
3. Elina Moisio - Hessi-Iida 48+ 69 p =117 p (1.59)

4. Eimi Hyvärinen -Nikolai 42 + 67 =109 p (2.17 s)
5. Eveliina Kärkkänen - Haukkamäen Arvo 43+ 56 = 109 p (3.16)
6. Anni Rupponen - Eloveena42+ 65= 107 p (2.59)
7. Mikaela Sinda - Stella Elone UrHu 41+ 64 =105 p (4.10)
8. Pia Kaunisto - Hessin Paronitar UrHu 41 + 63 = 104 p (3.35s)
9. Juulia Pitkäniemi - Hessin Myrsky 43+61=104 p
10. Venla Vaittinen - Stella Elona 41+ 62=103 p (3.07s)
11. Anette Sillanpää - Hessi-Iida 41+ 62= 103 p (4.31)
12. Jenna Niemi - T.M.Titanikki 43+ 59 = 102 p (2.46
13. Catarina Kalliola -Hessi-Iida 42+60= 102 p (3.36)
14. Miro Sinda/Laura Haapakoski - Hessin Myrsky UrHu 39 + 63 = 102 p (4.10)
15. Iida Kärkkänen - Haukkamäen Arvo 40+ 55= 95 p
16. Okko Lahtinen - Stjärsunds Cedric UrHu 30+ 55= 95 p



Luokka 2 - 30 cm 367.2

1. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu 0 - 0 vp 49.97 s
2. Jenna Niemi - Hessin Jeviiri 0- 4 48,50 s
3. Sallamari Manninen Teksas Erik hyl



Luokka 3 - 50 cm 367.1

1. Nea Törmänen -Klassika VARSA 0 - 0 vp 30,22 s
2. Mari Lahti - Hessin Odessa YR 0 - 0 vp 30,97 s

3. Lotta Heinonen - Sunshine's Raindrop Vesra 0 - 0 vp 31,53 s
4. Eveliina Vaittinen - Eloveena UrHu 0 - 4 v 32,21s
5. Emmi Lepola - Hessin Pirpana UrHu 0- 4 vp 32,94 s
6. Iita Marttila - Diavolo 4 vp 1.06,93 s
7. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo UrHu 4 vp 1.12,47 s
8. Laura Haapakoski Hessin Myrsky UrHu 8 vp 1.38,44 s



Luokka 4 - 70 cm 367.2

1. Emmi Lepola - Hessin Pirpana UrHu 0 - 0 vp 30,90 s
2. Mira Lahti - Petite Pearl YR 0 - 0 vp 31,44s

3. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo UrHu 0 - 0 vp 33,63
4. Nea Törmänen -Klassika VARSA 0-4 vp 29,03s 5. Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri UrHu 0 - 4 vp 37,78 s
6. Eveliina Vaittinen - Eloveena UrHu 4 vp 1.09,78
7. Mari Lahti - Hovi-Siiri YR 8 vp 1.32,88s
8. Sari Rupponen - Prymos LMR hyl



Luokka 5 - 85 cm 367.2

1. Paula Suonkanta - Sarma UrHU 4 vp 1.13,41s
2. Johanna Pihlaja - Pirveliini UrHu 4 vp 1.25,72
3. Sari Rupponen - Prymos LMR 8 vp 1.23,75

kilpailut/2013/tulokset2008.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)