kilpailut:2014:090202

VALJAKKOTARKKUUS - kilpailuharjoitus SU 9.2. KEILAKUNKKU Cup 1 - KUTSU

Klo 10 alk


Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille (7 KK kilpailijaa) + 35 cm
1. Päivi Valtonen/Laura Aalto - Pallas Rivttes Warrior (KK) URAT (140 cm)
2. Heidi Sinda /Mira Hiltunen -Hessin Odessa UrHu (KK) (125 cm)
3. Piia Kaunisto -Hessin Paronitar (125 cm) (KK)
4. Laura Rinne/Henri Rinne - Tahiti's Vanilla Anemone (KK)URat
5. Tuuli Liski -Nikolai UrHu (110 cm)
6. Sanna Tuominen - Little Legend (110 cm)
7. Laura Haapankoski -Hessin Myrsky UrHu(KK) (110 cm)
8. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS (125 cm)
9. Riitta Tamminen -Adel (125 cm) (KK)
10. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125 cm)
11. Kristiina Snellman-Eerola -Vera G (140 cm)
12. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki - Pikku Otto (KK) URAT (140 cm)

Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU K-30, avoin aloitteleville aikuiskuskeille (7 KK kilpailijaa) + 30 cm
1. Kristiina Snellman-Eerola -Vera G (140 cm)(KK)
2. Henri Rinne/Jaana Valtanen - Minx URat (110 cm) (KK)
3. Sanna Tuominen - Little Legend (110 cm
4. Piia Kaunisto -Hessin Paronitar (125 cm)
5. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125 cm) (KK)
6. Annika Tanskanen/Tuula Haapakoski -Gnist Varde UrHu (125 cm)(KK)
7. Riitta Tamminen -Adel (125 cm) (KK)
8. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti's Vanilla Anemone
9. Mira Kivistö - Havatojan Wäinö (KK)
10. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa URat (KK) (110 cm)


Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU juniori kuskeille (8 KK kilpailijaa) + 30 cm n. 12.15

1. Laura Haapankoski -Hessin Myrsky UrHu(KK) (110 cm)
2. Ida Kallioinen - Niemenpellon Mimosa (KK) (110 cm)
3. Eveliina Vaittinen -Hessi-Iida UrHu (KK)(125 cm)
4. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen -Sheas Quinlan (125 cm)
5. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS (125 cm)(KK)
6. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen -Vinha-Liinu TRS (125 cm)
7. Miikka Honkonen -Friisin Paletti UrHu (125 cm) (KK)
8. Deilina Bishop - Santalan Diana (125 cm)
9. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Elounelma URat (125 cm)
10. Heidi Sinda/ -Instruktor (140 cm)
11. Janette Sinkkonen -Ljosprins (140 cm) TRS
12. Tuuli Liski -Nikolai UrHu (110 cm) (KK)
13. Ida Kallioinen/Jaana Valtanen - Minx URat (110 cm) (KK)
14. Kaisa Kataja -Haukkamäen Arvo UrHu (KK) (110 cm)(KK)
15. Heidi Sinda -Instruktor (140 cm) (KK)
16. Kirsi Visakoivu/ Tiiu Vorne - Pikku-Epeli (140 cm)

Luokka 4 Prix de , samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille (10 KK kilpailijaa) +25 cm n. 13.25
1. Heidi Sinda/ -Instruktor (140 cm)(KK)
2. Janette Sinkkonen -Ljosprins (140 cm) TRS
3. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki -Pikku Otto (KK) URAT (140 cm)
4. Kirsi Visakoivu/ Tiiu Vorne - Pikku-Epeli (125 cm)(KK)
5. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu (140 cm)(KK)
6. Anne Friis -Friisin Paletti UrHu (KK) (125 cm)
7. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma (KK)URat (125 cm)
8. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen -Sheas Quinlan (125 cm) (KK)
9. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen -Vinha-Liinu TRS (125 cm)(KK)
10. Deilina Bishop - Santalan Diana (125 cm) (KK)
11. Heidi Sinda/Annika Tanskanen -Gnist Varde UrHu (125 cm)(KK)


Kilpailua seuraa NUOREN HEVOSTEN HARJOITUS n. klo 14

Harjoitus 1 avoin 2010 ja nuoremmille hevosille/poneille taluttaja sallittu ( + 40 cm)
Heidi Sinda -o. Kivikolun Raikuli (i.Ponuveikko) s. 2012
Anne Friis - o.Friisin Raketti (i. Ukkosen Poika) s.2010

Harjoitus 2 ohjasajo avoin 2010 ja nuoremmille hevosille/poneille taluttaja sallittu ( + 40 cm)
Jenna Rissanen - Friisin Poppeli (i.Friisin Paletti) s. 2011
Miikka Honkonen - Kultapisku (i. Voiveikko) s. 2011


Ratamestari Juha Vilenius
Liputus Maarit Paju
Rata Jarmo Murola
Rata
Rata
Portti Anne Liski
Tuomari Anne-Mari Vaskela
Sihteeri
Aika
Kuulutus
Buffa
Palkinnot
Myymälä
Paikoitus

kilpailut/2014/090202.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)