kilpailut:2014:160303

VALJAKKOTARKKUUS - kilpailuharjoitus SU 16.3. KEILAKUNKKU Cup 2 - KUTSU

Klo 10 alk
VERSIO 15.3. klo 19.30


Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille (4-6 v eli 2008-2010 syntyneille) + 35 cm
1. Pia Kaunisto/Johanna Uotila -Hessin Paronitar (KK) 140 cm UrHu
2. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki - Pikku Otto (KK) URAT (125 cm)
3. Heidi Sinda/Maria Lahdenperä - Hessin Odessa UrHu (KK)125 cm
4. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti's Vanilla Anemone URAT (KK) 125 cm
5. Riitta Tamminen -Adel (KK) 125 cm
6. Jukka Hynnä/Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri UrHu 125 cm
7. Kristiina Snellman-Eerola - Vera G 125 cm
8. Heidi Sinda/Tiina Vesaniemi - Bajarz UrHu 125 cm
9. Piia Liitiä - Piian Pimu UrHu 140 cm
10.Laura Haapakoski -Hessin Myrsky 110 cm UrHu
11.Tuuli Liski -Nikolai 110 cm UrHu
12.Sanna Tuominen-Little Legend 110cm URAT
13.Päivi Valtonen/Laura Aalto - Pallas Rivttes Warrior (KK) URAT (140 cm)


Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU K-30, avoin aloitteleville aikuiskuskeille + 30 cm
1. Heidi Sinda/Maria Lahdenperä - Hessin Odessa UrHu (KK)125 cm
2. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti's Vanilla Anemone 125 cm URAT
3. Pia Kaunisto - Hessin Paronitar (KK) 140 cm UrHu
4. Sanna Tuominen - Little Legend 110cm URAT
5. Henri Rinne/Jaana Valtanen - Minx 110 cm (KK) URAT
6. Annika Tanskanen/Tuula Haapakoski - Gnist Varde UrHu 125 cm (KK)
7. Heidi Sinda - Bajarz UrHu 125 cm
8. Jukka Hynnä/Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri UrHu 125 cm
9. Riitta Tamminen - Adel (KK) 125 cm
10. Kristiina Snellman-Eerola 125 cm
11. Jenna Rissanen/Miikka Honkonen - Friisin Paletti UrHu (KK)125 cm
12. Deilina Bishop - Santalan Diana 125 cm (KK)
13. Heidi Sinda/Piia Liitiä - Piian Pimu 140 cm UrHu
14. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa 110 cm (KK) URAT


Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU juniori kuskeille + 30 cm
1. Ida Kallioinen/Jaana Valtanen - Minx 110 cm (KK) URAT
2. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky (KK) 110 cm UrHu
3. Tuuli Liski -Nikolai 110 cm UrHu
4. Kaisa Kataja -Haukkamäen Arvo 110 cm (KK) UrHu
5. Heidi Sinda -Zigge 125 cm UrHu
6. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma 125 cm URAT
7. Eveliina Vaittinen -Hessi- Iida 125 cm (KK) UrHu
8. Miikka Honkonen /Jenna Rissanen - Friisin Paletti UrHu (KK) 125 cm
9. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen - Shea's Quinlan Team Cheval 125 cm
10. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu TRS 125 cm
11. Heidi Sinda - Hessin Muusa UrHu 140 cm
12. Janette Sinkkonen - Ljosprins 140 cm TRS
13.Ida Kallioinen - Niemenpellon Mimosa 110 cm (KK) URAT

Luokka 4 Prix de , samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille +25 cm
1. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu 140 cm
2. Janette Sinkkonen - Ljosprins 140 cm TRS
3. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki -Pikku Otto (KK) URAT (140 cm)
4. Heidi Sinda -Zigge (KK)125 cm UrHu
5. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Elounelma 125 cm (KK) URAT
6. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen - Shea's Quinlan Team Cheval 125 cm
7. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu TRS 125 cm
8. Deilina Bishop -Santalan Diana 125 cm (KK)
9. Heidi Sinda/Annika Tanskanen -Gnist Varde 125 cm (KK) UrHu

Ajetaan luokat 1ja 2 peräkkäinen ja niiden jälkeen palkintojenjaot luokissa 1 ja 2 ja toimareiden tauko.

Ratamestari Juha Vilenius
Tuomari Anne-Mari Vaskela
Ajanotto Tuula Haapakoski/Iiris Vaskela
Kuulutus
Liputus Maarit Paju
Rata Jarmo Murola
Rata
Portti
Palkinnot Jenna Niemi
Kanslia
Myymälä
Buffetti Kirsi Kataja

kilpailut/2014/160303.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)