kilpailut:2014:405

VALJAKKOTARKKUUS - kilpailuharjoitus SU 4.5. KEILAKUNKKU Cup 3 - KUTSU

Klo 10 alk


Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille (4-6 v eli 2008-2010 syntyneille) + 35 cm
1. Henna Laakkonen - B.A.Frodo HamRa (110 cm)
2. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky (110 cm) UrHu
3. Sanna Tuominen - Little Legend KK (110)
4. Tuuli Liski -Nikolai (110 cm) UrHu
5. Päivi Valtonen/Laura Aalto - Pallas Rivttes Warrior (KK) URAT (140 cm)
6. Heidi Sinda -Bajarz (125 cm) UrHu
7. Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu (125 cm)UrHu
8. Riitta Tamminen/Reija Venho - Adel (125 cm)
9. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli (125 cm) JRS
10.Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti's Vanilla Anemone 125 cm (KK)
11. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki - Pikku Otto (KK) URAT (125 cm)
12. Jukka Hynnä -Hessin Jeviiri (125 cm) UrHu
13.Pia Kaunisto -Hessin Paronitar (140 cm) UrHu (KK)
14.Heidi Sinda -Hessin Odessa (120 cm) UrHu
15. Saara Hauta-Heikkilä - Smedens Musette (115 cm)

Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU K-30, avoin aloitteleville aikuiskuskeille + 30 n. klo 11 cm
1. Sanna Tuominen - Little Legend KK (110)
2. Heidi Sinda -Hessin Odessa (120 cm) UrHu
3. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki -Pikku Otto (KK) URAT (125 cm)
4. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti's Vanilla Anemone 125 cm
5. Heidi Sinda /Piia Liitiä -Piian Pimu (125 cm) UrHu
6. Jukka Hynnä -Hessin Jeviiri (125 cm) UrHu
7. Riitta Tamminen/Reija Venho - Adel (125 cm)
8. Annika Tanskanen -Gnist Varde (125 cm) UrHu
9. Heidi Sinda/Henna Laakkonen -B.A.Frodo& Vithatts Algot UrHu 125 cm
10. Saara Hauta-Huhta - Smedens Musette (115 cm)
11. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa 110 cm KK

Luokkine 1 ja palkintojen jaot ensin luokka palkinnot sitten molempien KEILAKUNKKU kolme parasta!
Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU juniori kuskeille + 30 cm n. 12.30

1. Kaisa Kataja -Haukkamäen Arvo UrHu (110 cm) (KK)
2. Ida Kallioinen - Niemenpellon Mimosa 110 cm (KK)
3. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky (110 cm) UrHu
4. Tuuli Liski -Nikolai (110 cm) UrHu
5. Heidi Sinda -Bajarz (125 cm) UrHu
6. Eveliina Vaittinen -Hessi -Iida (125 cm) UrHu (KK)
7. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli (125 cm) JRS
8. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma 125 cm
9. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan (125 cm)Team Fincheval
10. Pekka Pusa -Vinha-Liinu (125 cm) TRS
11. Janette Sinkkonen / Nelli Helin - Ljosprins (140 cm) TRS
12. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu (140 cm)


Luokka 4 Prix de , samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille +25 cm n. 13.15
1. Heljä Kämäräinen - Vithatts Algot
2. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu (140 cm)
3. Janette Sinkkonen / Nelli Helin - Ljosprins (140 cm) TRS
4. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Elounelma 125 cm (KK)
5. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan (125 cm)Team Fincheval
6. Pekka Pusa -Vinha-Liinu (125 cm) TRS
7. Heidi Sinda /Annika Tanskanen -Gnist Varde (125 cm) UrHu

kilpailut/2014/405.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)