kilpailut:2014:lahtolista1703

Esteratsastuksen ILTAharjoituskilpailu ma 17.3.2014 - Alustava aikataulu

Tervetuloa esteratsastuksen harjoituskilpailuun maanantaina 17.3.2014 Hessi-tallille Urjalaan.

Kilpailu alkaa klo 16.30

LK 1 puomiluokka, tyyliarvostelu, avoin aloitteleville ratsastajille, taluttajan käyttö sallittu.
Verkka maneesissa ennen klo 16.30
1. Miro Sinda/Eveliina Vaittinen- Zigge
2. Mikaela Sinda/Kaisa Kataja- Hessi Iida
3. Sohvi Mero - Mickey
4. Ninni Nissi/Leena Paija -Hunningon Hanski
5. Catarina Kalliola/ Salla-Mari Manninen- Haukkamäen Arvo
verkka 5 min maneesissa n. 16.45
6. Eimi Hyvärinen/Kaisa Kataja- Hessi -Iida
7. Miikka Honkonen -Friisin Raketti UrHu
8. Elsa Lahti - Mickey
9. Lotta Paija /Leena Paija - Hunningon Hanski
10. nni-Noora Siivonen -Cloudberry Hellsbell VesRa


LK 2 ristikko, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille, taluttajan käyttö sallittu. n. 17.10
0. Eveliina Vaittinen -Zigge UrHu
1. Patricia Puronummi - Mickey Loimura
2. Leena Paija - Hunningon Hanski UrHu
3. Sara Naaranoja - Prinssi
n 5 min verkka meneesissa n. 17.20
4. Miikka Honkonen -Friisin Raketti UrHu
5. Sanni Sipola -Gnist Varde LuhRa
6. Maria Lahdenperä -Hessin Odessa UrHu
7. Sonja Uusitalo -Mickey Loimura

LK 3 50 cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille. n. 17.45
1. Johanna Pihlaja - Rapija SomRa
2. Sara Naaranoja - Prinssi
3. Maria Lahdenperä -Hessin Odessa UrHu
4. Sanni Sipola -Gnist Varde LuhRa
5. Pia Kaunisto -Hessin Paronitar UrHu
verryttely n. 10 min n. klo 18-18.10
6. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri UrHu
7. Kristiina Ristell-Nieminen, Dandy II VesRa
8. Johanna Pihlaja - Lakeuden Hallayö SomRa
9. Mari Lahti -Bajarz YR
10. Eveliina Vaittiinen -Zigge UrHu
11.Miikka Honkonen -Friisin Paletti UrHu

LK 4 70 cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille. n. 18.45
1. Mari Lahti -Bajarz YR
2. Johanna Pihlaja - Lakeuden Hallayö SomRa
3. Pinja Raunio Dandy II VesRa
4. Jussi Tapani - Quantum Lea FR
5. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri UrHu
verryttely n. 10 min n. klo 19-19.10
6. Mia Sysi-Aho - Konwalia VesRa
7. Lotta Heinonen - Sunshine's Raindrop Vesra
8. Minna Harakka - Y.P.Son UrHu
9. Heidi Mattila - Eilonwy SiRu
10.Mari Lahti -Hessin Muusa YR

LK 5 90 cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille. n. 19.30
1. Mia Sysi-Aho - Konwalia VesRa
2. Mari Lahti -Hessin Muusa YR
3. Iiris Vaskela- Picaro de Paco UrHu
4. Heidi Mattila - Eilonwy SiRu

Tuomari
Ratamestari
Maneesin ovet
Liputus Maarit Paju
Rata Jarmo Murola
Rata
Rata
Buffetti Kirsi Kataja
Buffetti
Kanslia& myymälä Jukka Hynnä
Palkinnot Jenna Niemi
Palkinnot

kilpailut/2014/lahtolista1703.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)