kilpailut:2014:tulokset0902

VALJAKKOTARKKUUS - kilpailuharjoitus SU 9.2. KEILAKUNKKU Cup 1 - KUTSU

Klo 10 alk


Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille (7 KK kilpailijaa) + 35 cm

1. Jukka Hynnä/Samu Ovaska - Hessin Jeviiri UrHu 0 vp 2.08,69s
2. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki - Pikku Otto URAT 0 vp 2.34,31 s
3. Laura Haapankoski -Hessin Myrsky UrHu 0 vp 2.34,68 s

4. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 0 vp 2.50,09 s
5. Päivi Valtonen/Laura Aalto - Pallas Rivttes Warrior URAT 0 vp 2.51,09s
6. Sanna Tuominen - Little Legend 0 vp 2.59,2
7. Laura Rinne/Henri Rinne - Tahiti's Vanilla Anemone URat 3 vp 2.16,69s
8. Heidi Sinda /Mira Hiltunen -Hessin Odessa UrHu 3 vp 2.44,57 s
9. Riitta Tamminen/Reija Venho -Adel 6 vp 2.22,50s
10. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 12 vp 2.48,41s
11. Kristiina Snellman-Eerola -Vera G 12,90vp 3.05,81 s
12. Piia Kaunisto/Johanna Uotila -Hessin Paronitar 16,95 vp 3.07,90 s


Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU K-30, avoin aloitteleville aikuiskuskeille (7 KK kilpailijaa) + 30 cm
1. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti's Vanilla Anemone URat 0 vp 2.14,31 s
2. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa URat 0 vp 2.18,06s
3. Jukka Hynnä/Samu Ovaska - Hessin Jeviiri 3 vp 1.59,49s

4. Sanna Tuominen - Little Legend 3 vp 2.40,09s
5. Riitta Tamminen7Reija Venho -Adel 3 vp 2.22,79 s
6. Piia Kaunisto -Hessin Paronitar 4,78 vp 3.02,71 s
7. Annika Tanskanen/Tuula Haapakoski -Gnist Varde UrHu 6 vp 2.29,22s
8. Mira Kivistö - Havatojan Wäinö 6 vp 2.42,12 s
9. Henri Rinne/Jaana Valtanen - Minx URat 12 vp 2.35,25s
10. Kristiina Snellman-Eerola -Vera G SFHY 30,75vp 3.17,50s


Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU juniori kuskeille (8 KK kilpailijaa) + 30 cm

1. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Elounelma URat 0 vp 2.04,71 s
2. Ida Kallioinen - Niemenpellon Mimosa 0 vp 2.14,93 s
3. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen -Vinha-Liinu TRS 0 vp 2.16,94 s
4. Heidi Sinda/Eveliina Vaittinen -Hessin Muusa 0 vp 2.20,53 s

5. Eveliina Vaittinen -Hessi-Iida UrHu 0 vp 2.21,00s
6. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 0 vp 2.40,79s
7. Miikka Honkonen -Friisin Paletti UrHu 0 vp 2.27,31 s
8. Laura Haapankoski -Hessin Myrsky UrHu 3 vp 2.28,44s
9. Heidi Sinda/Pia Kaunisto -Instruktor UrHu 3 vp 2.28,45 s
10. Deilina Bishop - Santalan Diana 3 vp 2.29,87s
11. Ida Kallioinen/Jaana Valtanen - Minx URat 6 vp 2.31,19s
12. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 9 vp 2.29,84 s
13. Kirsi Visakoivu/ Tiiu Vorne - Pikku-Epeli 9 vp 2.37,06 s
14. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen -Sheas Quinlan 17,2 vp 2.52,53s
15. Kaisa Kataja -Haukkamäen Arvo UrHu 20,68 vp 3.17,35 s


Luokka 4 Prix de , samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille +25 cm
1. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma URat 0 vp 2.03,90s
2. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen -Vinha-Liinu TRS 0 vp 2.07,75s
3. Heidi Sinda/Annika Tanskanen -Gnist Varde UrHu 0 vp 2.34,03s

4. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu 3 vp 2.14,94 s
5. Janette Sinkkonen -Ljosprins TRS 3 vp 2.30,47s
6. Deilina Bishop - Santalan Diana KaMRa 3 vp 2.31,44s
7. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki -Pikku Otto URat 3 vp 2.33,35s
8. Kirsi Visakoivu/ Tiiu Vorne - Pikku-Epeli 3 vp 2.45,22 s
9. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen -Sheas Quinlan TFC 4,44 vp 2.39,88 s
10. Anne Friis -Friisin Paletti UrHu 6 vp 2.04,69 s
11. Heidi Sinda/Pia Kaunisto -Instruktor UrHu 9 vp 2.25,28s

kilpailut/2014/tulokset0902.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)