kilpailut:2014:tulokset1603

VALJAKKOTARKKUUS - kilpailuharjoitus SU 16.3. KEILAKUNKKU Cup 2


Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille (4-6 v eli 2008-2010 syntyneille) + 35 cm
1.Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu 0 vp 120,71 s
2. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti's Vanilla Anemone URAT 0 vp 130,69 s
3.Sanna Tuominen-Little Legend URAT 0 vp 131,82 s
4.Päivi Valtonen/Laura Aalto - Pallas Rivttes Warrior URAT 0 vp 134,03 s


5. Piia Liitiä - Piian Pimu UrHu 3 vp 130,34 s
6. Riitta Tamminen/Reija Venho -Adel MyseRa 3vp 137,34 s
7. Jukka Hynnä/Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri UrHu 4 vp 147,00 s
8. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki - Pikku Otto URAT 6 vp 2.06,91 s
9.Tuuli Liski -Nikolai UrHu 6,68 vp 152,37 s
10. Pia Kaunisto/Johanna Uotila -Hessin Paronitar UrHu 18,37 vp 2.31,75s
11. Heidi Sinda/Maria Lahdenperä - Hessin Odessa UrHu 9,81 vp 158,63s
12. Kristiina Snellman-Eerola - Vera G 19,52 vp 160,04 s
13. Heidi Sinda/Tiina Vesaniemi - Bajarz UrHu 23,34 vp 163,69 s


Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU K-30, avoin aloitteleville aikuiskuskeille + 30 cm
1. Sanna Tuominen - Little Legend URAT 0 vp 2.05,10 s
2. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti's Vanilla Anemone URAT 0 vp 2.05,65s
3. Heidi Sinda/Maria Lahdenperä - Hessin Odessa UrHu 0 vp 2.08,53s
4. Jenna Rissanen/Miikka Honkonen - Friisin Paletti UrHu 1,43 vp 141,87s

5. Jukka Hynnä/Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri UrHu 3 vp 1.50,06s
6. Heidi Sinda/Piia Liitiä - Piian Pimu UrHu 3 vp 1.55,16 s
7. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa URAT 3 vp 2.13,69 s
8. Annika Tanskanen/Tuula Haapakoski - Gnist Varde UrHu 3 vp 2.17,94s
9. Riitta Tamminen - Adel MySeRa 6 vp 2.00,43s
10. Heidi Sinda/Tiina Vesaniemi- Bajarz UrHu 6 vp 2.02,41 s
11. Deilina Bishop - Santalan Diana 6 vp 2.12,81 s
12. Henri Rinne/Jaana Valtanen - Minx URAT 9 vp 2.11,53 s
13. Pia Kaunisto/Johanna Uotila - Hessin Paronitar UrHu 9 vp 2.13,81 s
14. Kristiina Snellman-Eerola-Vera G 16,14 vp 2.33,28s


Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU juniori kuskeille + 30 cm
1. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu TRS 0 vp 1.53,25 s
2. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu 0 vp 1.55,65 s
3. Heidi Sinda - Hessin Muusa UrHu 0 vp 1.58,66s

4. Eveliina Vaittinen -Hessi- Iida UrHu 0 vp 2.01,85 s
5.Ida Kallioinen - Niemenpellon Mimosa URAT 0 vp 2.03,00 s
6. Miikka Honkonen /Jenna Rissanen - Friisin Paletti UrHu 0 vp 2.06,00 s
7. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 1 vp 2.08,00 s
8. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma URAT 3 vp 2.05,04s
9. Heidi Sinda/Johanna Uotila -Zigge UrHu 4,97 vp 2.15,94 s
10. Ida Kallioinen/Jaana Valtanen - Minx URAT 7,76 vp 2.15,53 s
11. Janette Sinkkonen - Ljosprins TRS 9 vp 2.04,44 s
12. Kaisa Kataja -Haukkamäen Arvo UrHu 10,80 vp 2.21,59 s
13. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen - Shea's Quinlan Team Cheval 11,93 vp 2.11,85s


Luokka 4 Prix de , samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille +25 cm

1. Heidi Sinda/Pia Kuanisto - Hessin Muusa UrHu 0 vp 1.58,12 s
2. Janette Sinkkonen - Ljosprins TRS 0 vp 2.00,07 s
3. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu TRS 3 vp 1.49,44 s

4. Deilina Bishop -Santalan Diana 3 vp 2.04,59 s
5. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Elounelma URAT 5,33 vp 2.10,66 s
6. Heidi Sinda/Annika Tanskanen -Gnist Varde UrHu 6,28 vp 2.18,56 s
7. Heidi Sinda/Johanna Uotila -Zigge UrHu 7,97 vp 2.21,94 s
8. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki -Pikku Otto URAT 12 vp 2.009,15 s
9. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen - Shea's Quinlan Team Cheval 12,13 vp 2.18,35 s


kilpailut/2014/tulokset1603.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)