kilpailut:2014:tulokset1703

Esteratsastuksen ILTAharjoituskilpailu ma 17.3.2014 - Alustava aikataulu

Tervetuloa esteratsastuksen harjoituskilpailuun maanantaina 17.3.2014 Hessi-tallille Urjalaan.

Kilpailu alkaa klo 16.30

LK 1 puomiluokka, tyyliarvostelu, avoin aloitteleville ratsastajille, taluttajan käyttö sallittu.
1. Elsa Lahti - Mickey 94 p 54+40
2. Mikaela Sinda/Kaisa Kataja- Hessi Iida 93p 53+40
2. Catarina Kalliola/ Salla-Mari Manninen- Haukkamäen Arvo 93p 54+39

4. Ninni Nissi/Leena Paija -Hunningon Hanski 91 p 54+ 37
5. Lotta Paija /Leena Paija - Hunningon Hanski 90 p 52+ 38
6. Eimi Hyvärinen/Kaisa Kataja- Hessi -Iida 90 p 52+38
7. Miro Sinda/Eveliina Vaittinen- Zigge 87p 50+37
8. Enni-Noora Siivonen -Cloudberry Hellsbell VesRa 86p 49+37
9. Sohvi Mero - Mickey 84 48+36
9. Miikka Honkonen -Friisin Raketti UrHu


LK 2 ristikko, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille, taluttajan käyttö sallittu.
1. Sanni Sipola -Gnist Varde LuhRa 0 - 0 vp 22,04 s
2. Eveliina Vaittinen -Zigge UrHu 0 - 0 vp 24,22 s
3. Sara Naaranoja - Prinssi 0 - 0 27,74 s

4. Maria Lahdenperä -Hessin Odessa UrHu 0 - 0 vp 29,56 s
5. Patricia Puronummi - Mickey Loimura 0-0 vp 39,94s
6. Leena Paija - Hunningon Hanski UrHu 4 vp 43,56s
7. Sonja Uusitalo -Mickey Loimura 4 vp 58,63s
8. Miikka Honkonen -Friisin Raketti UrHu 8 vp 73,81 s


LK 3 50 cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille.
1. Johanna Pihlaja - Lakeuden Hallayö SomRa 0 - 0vp 24,34
2. Pia Kaunisto -Hessin Paronitar UrHu 0 - 0 vp 29,17 s
3. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri UrHu 0 - 0 vp 30,17 s

7. Kristiina Ristell-Nieminen, Dandy II VesRa 0- 0 vp 31,78 s
2. Sara Naaranoja - Prinssi hyl
3. Maria Lahdenperä -Hessin Odessa UrHu 4 vp 41,81 s
4. Sanni Sipola -Gnist Varde LuhRa 4 vp 40,34 s

9. Mari Lahti -Bajarz YR 4 vp
10. Eveliina Vaittiinen -Zigge UrHu
11.Miikka Honkonen -Friisin Paletti UrHu

LK 4 70 cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille.
1. Heidi Mattila - Eilonwy SiRu 0 - 0 vp 22,67 s
2. Pinja Raunio Dandy II VesRa 0 - 0 vp 22,78 s
3. Minna Harakka - Y.P.Son UrHu 0 - 0 vp 23,63 s

4. Mari Lahti -Hessin Muusa YR 0 - 0 vp 26,22 s
5. Johanna Pihlaja - Lakeuden Hallayö SomRa 0 - 4 vp 25,90s
6. Jussi Tapani - Quantum Lea FR 0 - 4 vp 61,75s
7. Mari Lahti -Bajarz YR 4 vp 58,25 s
8. Lotta Heinonen - Sunshine's Raindrop Vesra 4 vp 49,41 s
9. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri UrHu hyl
9. Mia Sysi-Aho - Konwalia VesRa hyl

LK 5 90 cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille.
1. Heidi Mattila - Eilonwy SiRu 0 - 0 vp 25,64 s
2. Iiris Vaskela- Picaro de Paco UrHu 0- 8 vp 30,88 s

3. Mari Lahti -Hessin Muusa YR 4 vp 35,16 s
4. Mia Sysi-Aho - Konwalia VesRa kesk


Tuomari
Ratamestari
Maneesin ovet
Liputus Maarit Paju
Rata Jarmo Murola
Rata
Rata
Buffetti Kirsi Kataja
Buffetti
Kanslia& myymälä Jukka Hynnä
Palkinnot Jenna Niemi
Palkinnot

kilpailut/2014/tulokset1703.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)