Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


leirit:2011:aluevalmennus2304

VALJAKKOALUEVALMENNUS 23.-24.4.
Edeltää pe 22.4. groomikurssi ja jatkoja ma 25.4. tarkkuuskisa

Alustavat aikataulu


Tallipaikat

V1 Sorjonen ponipari
V2 Valtonen -t. Emelia
V3
V4 Tauriainen- t. Yk Dark Ulkje su-ma
V5
V6 Friis o.Friisin Paletti
puukarsina: Raf -ponipari
ponikarsina: Hessin Lilli
Vahtola 1: Visakoivu-Vahto
Vahtola 2 Valtonen - o. Zephyr Woods Russian Twister la-ma
Vahtola 3 Mansikkamäki -Hemmo
OT 1 Sandbäck-Pajunoja -Pikku-Epeli
OT 2
OT 3 Tanskanen -Gnist Varde
OT 4 Ranta -Rivona/Uljas
OT 5
OT 6 Vaskela -MM
OT 7 Heinijoki- o.Hessin Lordi la-su
OT 8 Hagren -Clown
OT 9 Pusa-Liinu OTp1 Kallioinen
OTp2 Kallioinen
Ranta - Fanni la-ma

Maneesivaraus

Vinha-Liinu: Visakoivu pe-su
Vahto: Vähä-Erkkilä x2 la-ma, Teränt, Uusi-Kämppä to-la
Emppu: Friis pe-su
Pläsi:
Palsu: Raf, Mansikkamäki+Valtonen
Chimkent: Sorjonen x3\, Laaksamo+Bishop
varasto Vuorinen Sanni+Kaisa

varalla:

Alustavaa aikataulua

La 23.4.
Pusa ei

Ben
Kouluajoa


9-9.25 Ritva -Hemmo
9.25-9.50 Päivi-Emelia
9.50-10.15 Minna-ponipari
10.15-10.40 Merita -Clown
10.40-11.05 Heidi -Jevi
11.05-11.30 Anne -Friisin paletti
11.30-11.55 Kikka -Vahto
11.55-12.20 Aino -Juulia
ruoka
13-13.25 Hanna -Uljas
13.25-13.50 Päivi- Zephyr Woods Russian Twister
13.50-14.15 Heidi -Nisse
14.15-14.40 Margit - Fanni&Niko
14.40-15.05 Heidi -Epeli
15.05-15.30 Aino -Myytti
15.30-15.55 Heidi -Minimuusa

16.10-16.35 Kaija -Lordi
16.35-17 Lauri - Pulla
17-17.25 Heidi -Hessin Muusa
17.25-17.50 Laura- Symphatil Jessaminella

Su 24.4. Maraton esteharjoitusta
Heidi


9-9.40 Lauri - Pulla & Päivi-Emelie
9.40-10.20 Ritva -Hemmo, Anna -Epeli
10.20-11.00 Minna - ponipari & Margit - ponipari
11.00-11.40 Hanna - Uljas & Laura - Manuel Halerolls
11.40-12.20 Anne - Paletti & Ritva -Jevi

12.20-13.20 ruoka
13.20-14.00 Päivi- ZWRT & Merita - Clown
14-14.30 Mervi/Iinuska-Pläsi, Heta/Amanda -Coen
14.30-15.10 Kikka -Vahto, Pekka -Liinu
15.10-15.50 Pinja - ponipari& Sanni -ponipari

17 NUORTEN HEVOSTEN HARJOITUS

1. Aino Ruoho /Lea Karjomaa -Savelan Puistotäti -09
2. Heidi Sinda /Piia Kaunisto -Hessin Nöpi -08
3. Merita Hagren/ Margit Ranta- Hessin Nitro-08
4. Amanda Uusi-Kämppä /Heta Teräntö - Hiiden Linkman-08
5. Aino Ruoho / -Valtin Valina
6. Heidi Sinda/Kati Lahtinen -Sanni
7. Merita Hagren -Waldemar Savikko
8. Heta Teräntö- Hessin Paronitar
9. Amanda Uusi-Kämppä -Hessin Patruuna
10. Aino Ruoho/Silja Markkola -Mustasumu
11. Aino Ruoho-Hessin Nyytti
18.30 radanrakennus

leirit/2011/aluevalmennus2304.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)